Yıldızname

Yıldızname

Yıldızname
Yıldızname

Fal bakmak her zaman için medyumların en çok talep aldıkları işlemlerden biri olmuştur. Özellikle bazı fal işlemlerinin ne kadar farklı ve özel olduğunu bilen insanlar bu sebeple hizmet alacakları kişileri seçerken çok ciddi bir araştırma yapmaları gerektiğini de bilmektedirler. Fal işlemleri sadece fincan, su veya benzeri işlemler ile yapılan o basit işlemlerden ibaret değildir. Yıldızname ile yapılan ve son derece karmaşık bir işlem ile de fal bakmak mümkündür.

Bu şekilde bakılan falların diğerlerine göre çok daha net sonuçlar verdiğini belirten uzmanlar zorluğundan dolayı bu işlemi yapacak olan kişilerin doğru bir şekilde seçilmesi gerektiğini belirtmektedirler. Yıldızname işlemlerinde falına bakılacak olan kişilerin doğum saatleri dakikasına kadar bilinmelidir.

Çünkü bu işlemde amaç insanların doğdukları anda gökyüzü cisimlerinin diziliş sıralarını saptamak ve daha sonra bu dizilişe göre yorumlar yapmaktır. Bu şekilde fal bakacak olan kişiler öncelikle iç içe geçecek şekilde birkaç adet yuvarlak çizmelidirler. Daha sonra ilgili zamana ait olan gökyüzü cisimlerinin diziliş şekilleri bu çizime aktarılır ve insanların gelecekleri hakkında bazı yorumlar yapılır. Bu işlem çok uzun zamandan bu yana kullanılmakta ve birçok kişi geleceği hakkında çeşitli bilgileri elde edebilmiştir. Yıldızname birçok kişiye göre en doğru yorumların yapıldığı fal işlemidir ve bu sebeple eski zamanlardan bu yana en çok ilgi gören fal işlemi olarak gösterilmektedir.

5 Yorum

 1. Salih

  Süryani medyum hoca yıdıznamemde bana ayrılmış olduğum sevgilimle yeniden barışıp eskisinden mutlu ilişkiye başlayacağımı söyledi ama benim hiç inancım yoktu aslına bakarsanız neden diye sorarsanız, onu aldattığım için kesinlikle bunun olmasına inanmadım ama gerçekten dediği gibi ailelerin aracılığıyla yeniden barıştık aklımın ucundan geçmeyecek bir şeyi yaşadım buda beni ciddi anlamda çok etkiledi valla helal olsun süryani hocadan yıldızname hakkında uzmanlaşmış medyum bana göre arkadaşlarım üç tane falcıya baktırdı hiç biri bu konu hakkında muhabbetini dahi açmadı ama süryani hoca biten ilişkim hakkında ne dediyse hepsi çıktı.

 2. Busenur

  Merhaba arkadaşımın tanıdığı olan Serhan hoca ile yıldız name falı baktırmak istedik. Üniversite öğrencisi olduğumuz için ve arkadaşımı çok yakından tanıdığı için ücrette bize indirim uyguladı küs olduğum ailemin beni affedip affetmeyeceğini merak ediyordum.

  Bilgilerimi alıp bakım yaptıktan sonra geri dönüş yaptı. Anlattıkları beni ve arkadaşımı şok etti ailemle barışıp dayımın oğlu ile evleneceğimi söyledi, hoşlanıyordum o çocuktan doğru ama zaten ona olan aşkım yüzünden benimle konuşmama sebepleri bu olduğu için şaşırdım bakımdan 8 gün sonra ailem beni eve çağırdı yurttan izin alıp gittiğim zaman dayımın bizde olduğunu gördüğüm an hemen serhan hoca geldi aklıma sahiden’de benimle barışıp sevdiğim adamla evlenmeme izin verdiler ne diyeceğimi bilemiyorum elim ayağım titredi ben arkadaşım tavsiyesi üzerine serhan hocayı tanıdım şimdide sizlere şiddetle tavsiye ediyorum.

 3. Kübra

  Yıldızname falına bakan medyum arayan arkadaşlara Afran hocayı öneririm. Benim ikinci defa fal baktı ikisinde’de ne dediyse hepsi tek tek oldu.

 4. yaren

  medyum süryani hoca yıldız name bakımları ve normal bakımlar da gerçekten çok başarılı üzerimde büyü vardı kimseler görmedi bulamadı medyum süryani hoca bir ön bakım yaparak üzerimdeki büyüyü buldu çalışmalar yaparak bozdu.

 5. emel

  sözlüm 1 ay önce kafam karışık dedi ve ayrıldı şimdi de takıları geri istedi bunun sonu ne olur hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir