Vefk nedir

Vefk Nedir?

Vefk Nedir
Vefk Nedir

Vefk nedir işlemleri ilk İslam toplumlarında ortaya çıkan ve o zamanlar manevi korunma amacı ile kullanılan çok etkili manevi işlemlerdir. Amacı insanların fiziki emeklerini manevi enerjiler ile desteklemek olan bu işlemler çok zordur ve dolayısıyla her medyum vefk işlemi yapamaz. Etkileri genellikle güçlü olan bu işlemler de medyumlar özel çizimler yaparlar ve bu çizimlerin içlerini doğru bilgiler ile doldurup kısa zaman içinde sonuç almayı amaçlarlar. Bir kağıt veya bir deri parçasına yapılan çizimler de medyumlar hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya aynı adetler de olacak şekilde kare şekiller çizerler. Daha sonra bu karelerin içine özel olarak seçilmiş olan ve amaca uygun sayılar yerleştirirler. Burada önemli olan bu sayıların toplamlarının hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru aynı olmasını sağlamaktır. Bu aşama çok büyük bir dikkat ve deneyim gerektirdiği için her medyumun vefk işlemi yapamaması son derece normaldir.

Aşk İçin Yapılan Vefk

Vefki işlemleri birçok farklı amaç için yapılır. Bunlar arasında aşk duygusunun ortaya çıkması her zaman için en önemlilerinden biridir. Aşk için yapılan vefk işlemlerin de insanlar medyumların özel olarak hazırladıkları vefk çizimlerini sürekli olarak üzerin de taşırlar ve bu sayede sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan ilgilerini arttırabilmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu tarz vefk işlemleri özel tılsımlı sözler ile de desteklenir. Ancak bu işlemleri yapan kişiler kesinlikle sevdikleri kişilerin kısa zaman içinde kendilerine aşık olacağını düşünmemelidirler. Yani aşk vefki yaptıran kişiler sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilmek için mutlaka kendileri de gerekli emekleri vermelidirler. Sonuçların ne kadar zaman içinde ortaya çıkacağını bilmek kesinlikle mümkün değildir ve bu sebeple insanlar bu işlemleri yaptırdıkları zaman mutlaka sabırlı olup istedikleri sonucu alacakları günü beklemelidirler. 

Bağlamak İçin Yapılan Vefk

Sevdikleri kişilerin gözlerinde her zaman tek ve en gözde kişiler olmak isteyen insanlar bağlama vefki işlemleri ile kolayca amaçlarına ulaşabilirler. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman hazırladıkları çizimlerin içine mutlaka birbirlerine bağlanmaları istenen kişilerin isimlerini eklemelidirler. Aynı zamanda gerek görüldüğü zaman bu kişilerin ana baba isimleri veya özel tılsımlı sözler de eklenebilir. Hazırlanan vefk çizimlerini üzerin de taşıyan kişiler zaman içinde mutlaka sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan davranışlarından çok ciddi değişimlere görebilirler. Etkileri genellikle kısa zaman içinde ortaya çıkabilen bu işlemlerden sonra insanların verdikleri emeklerden daha kısa zaman içinde sonuç aldıkları bilinmektedir. Aynı zamanda bu işlemler etki altına alınacak olan kişilere zarar vermediği içinde medyumlar genellikle kendilerine gelen talepler de bir sakınca görmedikleri gibi işlemler de hemen başlarlar. 

Evlilik İçin Yapılan Vefk

Evlilik konusunda kendilerini şanssız hisseden insanlar evlilik vefkine karşı büyük ilgi gösterirler. Özellikle bir partnerleri olmasına rağmen  kişiyi bir türlü evlilik konusunda ikna edemeyen veya mutlu bir yuva kuracakları partner bulma konusunda şanssız olan kişiler için bu işlemler çok önemlidir. Medyumlar hazırladıkları çizimler de insanların evlilik hayallerinin gerek olmasına yardımcı olacak olan enerjilerin harekete geçmesini amaçlarlar. Dolayısı ile bu çizimlerin içleri kesinlikle doğru bir şekilde doldurulmalıdır. Bu işlemler yapıldığı zaman insanların isimlerinin de yer aldığı vefk çizimleri insanların üzerinde taşınır ve bu vefkler o kişilerin üzerinde olduğu sürece evlilik konusunda kendilerini çok daha rahat hissederler.

Özellikle insanların umutsuzluklarını kıran ve kendilerini çok daha umutlu hissetmelerini sağlayan bu enerjileri harekete geçmesi ile artık insanlar geleceğe çok daha umutla bakarlar. Yani evlilik vefki işlemlerinden sonra insanların kısa zaman içinde evlenmeleri kesinlikle beklenmemelidir. Birçok kişi bu tarz beklentilere girip ciddi hayal kırıklıkları yaşayabilmektedirler. Evlilik vefki işlemleri hakkında talepler alan medyumlar da mutlaka insanları bu konuda uyarmalı ve aynı zamanda ne kadar zaman içinde sonuç alınacağı hakkında kesinlikle net bilgiler vermemelidirler.

Koruma İçin Yapılan Vefk

Kendilerini veya çevrelerinde ki kişileri manevi anlamda koruma altına alarak onları her türlü beladan korumak isteyen kişiler manevi korunma vefki işlemlerine büyük ilgi göstermektedirler. Bu işlemler toplum içinde çok yaygın olarak kullanılır. Özellikle birçok aile yeni doğan bebekleri için korunma vefki yaptırıp uzun zamanda bu vefki bebeklerin kıyafetlerine veya yataklarına koymaktadırlar. Zaten vefk işlemlerinin ilk ortaya çıktığı dönemler de amaç savaşa giden askerlerin manevi anlamda korunma altına alınmasıydı.

Dolayısı ile bu çizimler o askerlerin kıyafetlerine veya savaş ekipmanlarına özenle çizilmişti. Günümüzde müzeler de yer alan birçok önemli eserde vefk çizimleri net bir şekilde görülmektedir. Her ne kadar zaman içinde farklı amaçlar ile de kullanılmaya başlanmış olsa bile aslında vefk işlemlerinin en etkili olduğu noktalardan birinin manevi korunma olduğu günümüzde kabul edilmiş bir gerçektir. Özel olarak hazırlanan vefk çizimlerini koruma altına alarak insanlara veren medyumlar daha sonra ise özel olarak okudukları özel tılsımlı sözler ile işlemleri desteklerler. Bu vefkleri üzerlerin de taşıyan kişiler zaman içinde kendilerini çok daha rahat hissedip her zaman korunma altında olduklarını düşünmeye başlarlar. 

Vefkin Etkisi Ne Kadar Sürer?

Vefk hazırlamak hem zor hem de sabır isteyen bir işlemdir. Bu işlemler en az 1 hafta içinde hazırlanabilir. Özel olarak yapılan çizimler ve aynı zamanda özle olarak okunan tılsımlı sözler ile harekete geçen enerjiler ile vefk işlemleri insanların amaçlarına ulaşabilirler. En deneyimli medyumların dahi hazırlamakta çok zorlandıkları vefk işlemlerinin etkileri hakkında kesin bilgiler verilemediği gibi aynı zamanda bu işlemlerin etkilerinin ne kadar süreceği de kesinlikle bilinemez.

Vefk işlemlerinin hangi amaçlar ile deneyebileceklerini bilmeyen kişiler yapacakları kısa bir araştırma ile birçok amaca bu işlemlerin özel etkiler ile ulaşacaklarını da görebilirler. Hazırlanan vefklerin istenen sonucu verebilmesi için insanların sabırlı olmaları ve kesinlikle umutlarını da yitirmemeleri gerekir. Bir vefk yaptırmak için medyumların kapılarını çalan kişiler özellikle bu işlemlerin etkilerinin ne kadar süreceğini merak ederler. 

Yapılan işlemlerin etkileri farklı sebeplere bağlı olarak farklı süreler de devam etmektedir. Bu sebeple bazı vefk işlemleri belli süreler de yenilenerek etkilerinin sürekli olması sağlanabilir. Bu konuda gerekli bilgileri mutlaka medyumlar vermelidir. Doğru bir şekilde hazırlanan vefk işlemlerinin etkilerinin kalıcı olduğu tahmin edilmektedir. Çünkü ortaya çıkacak olan enerjiler çok güçlüdür. Ancak bazı işlemler insanların bir amaca ulaşabilmeleri için hazırlanır. Dolayısı ile o amaç gerçek olduğunda işlemlerin etkileri de sona erecektir.

Örneğin evlilik vefkinin etkileri ilgili kişi evlendiği zaman sona erer ve yenilenmesine gerek yoktur. Bugüne kadar medyumların en çok yaptıkları manevi işlemlerden biri olan vefk işlemleri risksiz olmaları ve etki altına aldıkları kişilere zarar vermemeleri sebebi ile de her zaman için insanların ilgilerini çekmeye devam etmektedir. Kendilerine tam anlamı ile yardımcı olacak ve kısa zaman içinde hedeflerine ulaştırmasını sağlayacak bir vefk işlemi yaptırmak isteyen insanlar bu işlemler hakkında güvenebilecekleri gerçek bir medyum bularak işe başlamaları gerektiğini kesinlikle unutmamalıdırlar.

5 Yorum

 1. EVLİLİK VEKF'İ YAZAN UZMAN MEDYUM HAKİM HOCA

  Evlenmek sorunum için bir kaç medyum ile denedim cami hocasından muska yazdırdım ama istediğim evliliği bulmamda boş çıktılar. ama içimdeki sesi dinleyip vazgeçmedim çevremin sürekli bana evlilik sorusu ile yaklaşması rahatsız etmeye başladı, medyum arayışım devam etti. Hakim hoca için yapılan bir çok yorumu olumlu gördüm, en çok da bu yönü dikkatimi çekti.
  İnternet sitesinden aldığım numarayı aradığımda Hakim hocam ile görüştüm biraz konuştuktan sonra evlilik için vekf yazdı biraz uzun sürdükten sonra taliplerim de değişiklik olmaya başladı ve sonunda hayatımın kadınını tanıdım yuvamı kurdum. Elhem hocamın bilgisi altında sonucunu öğrendim. bu yorumu okuyan kişi çok şanslı bence. Medyum arayan arkadaşlara Hakim hocayı şiddetle tavsiye ediyorum. 0533 052 29 01

 2. Medyum Serhan - Almanya'nın en yüksek yerindesin

  MEDYUMLAR ARASINDA SEVENİ ÇOK OLAN GÜÇLÜ VEKF YAZAMA KONUSUNDA UZMANLIK ALANI OLAN SERHAN HOCA MEDYUM ARKADAŞLARI TARAFINDAN DA GÜZEL ELEŞTİRİLER ALDI KENDİNE ÖZEL TILSIMLAR KULLANARAK BÜYÜYÜ BİTİREN SERHAN HOCA BU KONUDA CİDDİ ANLAMDA FARKINI VE İLMİNİ KONUŞTURUYOR..

  Öncelikle kimse yanlış anlamasın Serhan hocanın reklamını yapıyorum sanmayın. Bu konuda hem fikir’sek Almanya’da yaşadığım sorunlar olsun o kadar işin gücün arasında bir anda ilgimi çok yakışıklı sarışın bir çocuk çekti. Aynı otelde kaldığımız için 1 hafta kadar yüz yüze görüştük, otelden çıkarken aşık olduğumu söyledim ama birden bire bana öfkeyle baktı. Otobüs terminaline yaklaştığımız zaman vazgeçtim geri geri dönmekten Ayn otele yerleştim Serhan hocamı aradım kaybedecek vaktim yoktu. Telefondan anlattım böyle böyle bir durum var hocam ne yapmalıyız deyince. Senin ona kör kütük aşık olduğun gibi onunda sana aşık olması gerek.

  Dedi benimde kafama yatınca aşk vekf’i yazılmasına karar verdik. 1 buçuk hafta sonra benim ona onun bana deliler gibi aşık olması beni bambaşka bir dünyaya götürdü. Gerçekten tarifsiz bir duygu bu anlatılmaz şahit olup o anı yaşamanız gerek. (0538 774 31 40)

  • Kazım / HAKKARİ

   Vesselam Serhan hocanın yaptığı çalışmalarda geldi alınan sonuçlarda geldi kulağıma ilk başta inanmadım kesin reklam peşinde olan iki üç kendini bilmez yalan yanlış bilgiler veriyorlar insanlara ama bir baktım’ki gerçekten büyü yaptıran arkadaşlardan direk şahsi konuşup başarılı sonuç verdiğinin doğru olduğu hepsinde ortaya çıktı. Helal olsun Serhan hocaya yakın zamanda koruma vekfi yazdırmam gerek kendisine.

   • Beyzanur

    3 Gündür bekliyorum ben yoğunluktan dolayı bağlanamıyorum ne zaman azalır bu yoğunluk Serhan hocayla görüşmem gerek çok önemli

    • Dilek AVCI

     Serhan hocayla hiç çalışma içinde olmadık, suarez hocadan ben hiç bir şekilde bir yanlış hareket görmedim şahsen suarez hoca ile devam etmeyi düşünüyorum ikisi’de başarılı medyumlar oldukları belli zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir