Van’da En İyi Büyü Yapan Hocalar

Van’da En İyi Büyü Yapan Hocalar

Van'da En İyi Büyü Yapan Hocalar
Van’da En İyi Büyü Yapan Hocalar

Van şehri, doğuda kendine has kültürü ve yaşam tarzı olan, dinsel inançlarında da birden fazla mezhep ile sentezlenmiş bir inanç farklılığına sahip olan bir şehrimizdir. Manevi ilimler ve pratikler, özellikle de büyü ilmi, bu inançsal ve kültürel farklılıkların de etkisiyle oldukça özgünleşmiş ve yöreye özel bir şekil almıştır.

Van’da uygulanan büyü çeşitleri, aslında tüm şehirlerde uygulanan türlere göre benzerlik göstermektedir. Fakat burada farklı olan, büyü niyetleri ve amaçlarıdır. Van ve çevresinde bulunan diğer doğu illeri, batılı illere göre aile ve evlilik yapısına karşı daha hassas ve katı kuralları bulunan bir ildir. Buna bağlı olarak ayrılmalar, boşanmalar, aileyi ihmal etme yönelimleri ve buna benzer davranışlar, oldukça olumsuz karşılanmakta ve mutlaka aile içi ya da aile büyükleri tarafından müdahale gereği duyulmaktadır.

Van’da Aile Ve Yaşam Kültüründen Etkilenen Büyü Uygulamaları Ve Amaçları

Dediğimiz gibi doğu illerinde aile yapısına ve eşlerin birlikteliğine gelen zarar ve bozulmalar, yöre halkı tarafından oldukça talihsiz görülmekte ve bu birliğin devamı fazlasıyla önemsenmektedir. Buna bağlı olarak da, normal koşullarla yeterli olunamadığında başvurulan manevi tesirler genellikle bağlanma ve geri getirme üzerine olmuştur. Bu doğrultuda en fazla talep gören büyüler; aşk tılsımı, bağlama büyüsü, eve bağlamak için büyü ve evlilik tılsımı olmuştur.

Van’da Hangi Büyücülere Daha Çok Güvenilmektedir?

Hangi ülke ya da yörede olunursa olsun, bir büyücü olarak iyi bir yere gelmek ve nurani varlıklarla derin bir iletişim kurabilmek için bir inisiyasyon sürecinden geçilmesi gereklidir. Bu süreç, kişinin uzmanlaşmak istediği, daha doğru bir tabirle yeteneğinin olduğu alanda kendisini geliştirmek için aldığı tesirler ve yol göstericilerinden gelen manevi destektir. Belli bir inisiyasyondan geçen büyücü ve medyumlar, artık insanlara yardım etmek için yeterlilik sahibi olabilmekte ve hatta kendileri bir inisiyasyon verebilmektedir.

Van ilinde de diğer illerde olduğu gibi, bir büyücünün bu yoldan ve süreçten geçmiş olması en güvenilir seçenektir. Büyü yapmak, büyü bozdurmak ve benzeri çalışmalar konusunda güven vermesi için de belli bir yaşa gelmiş medyumlara daha tecrübeli gözle bakıldığı için tercih sebebi olmaktadır. Doğunun mistik inançları ve özgün kültürü de büyü yapımında oldukça kuvvetli tesirler oluşmasına vesile olmuştur.

12 Yorum

 1. Türkiye de en iyi büyü yapan süryani hocadır

  Merhabalar arkadaşlar ben Van da öğretmenim 2 yıldır Van da yaşıyorum burada bir adamla tanıştım çok ümit verdi bana 1 yıl beraber olduk. Sözde bir kaç aya kadar evlenecektik ailesinin beni istemediğini söyledi ve bu durumda benden ayrılmak istediğini söyleyerek çekip gitti. Bir kaç kez mesaj attı arkadaş gibi durumu mu sordu daha sonra beni her yerden engelledi. Bana geri dönmesi için çok uğraştım ama olmadı bu konuda daha önce Van da bir kaç hocadan yardım aldım bir şeyler yapıldı ama bir faydası olmadı. Son olarak tavsiyeler üzerine süryani hocayı buldum kendisini aradım sorunlarımı anlattım süryani hoca bakımlar yaparak erkek arkadaşımın üzerinde ailesi tarafından yapılan soğutma büyüsü olduğunu ve büyünün mezara gömüldüğünü söyledi. Bu yüzden diğer hocalar büyüyü görememiş ve sonuç verememişti bana süryani hoca çalışmalara başlayarak öncelikle yapılan büyüyü bozdu büyü bozulduktan sonra erkek arkadaşımı bana aşık edip bağladı evlilik içinde ailesini evliliğe ikna etme çalışması yaptı. Benim çalışmalarım biteli 2 ay oldu her şey çok güzel erkek arkadaşım da ailesi de beni çok seviyor en kısa zamanda evleneceğiz süryani hoca sayesinde her ekse tavsiye ediyorum.

  • Demet

   Nasıl ulaşabilirim acaba kendisine

  • Ugur

   selm nasıl ulasabiliriz

 2. bağlama büyüsü Uzman medyum hoca

  Uzman medyum hocaya bağlama büyüsü yaptırdım sağ olsun 16 günde bana sonuç verdi kız arkadaşım artık bana bağlı ve gözü benden başkasını görmüyor. Uzman medyum hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim 0539 830 14 50

 3. sevgi rızık kısmet şans açma büyüsü

  Uzman medyum hoca hakkında yorumları okuduktan sonra benim de rıskımı açacağını düşündüm arayarak 10 yıllık üzerimdeki uğursuzluğu alması için yardım istedim Uzman medyum hoca yaptığı rızık kısmet şans açma çalışmasıyla çok şükür hayatımı renklendirdir.

 4. imkansızı başaran süryani hoca

  Süryani hoca sayesinde bende çok mutluyum eşim 7 ay sonra tekrar dan evine geri döndü ve bana bağlandı. Daha önce çalıştığım hocalar benim eşimin ömür boyu dönemiyeceğini söyledi. Süryani hoca 14 günlük bir çalışma ile eşimi geri döndürmeye yemin ederek çalışma yaptı çalışmanın 10 günü eşim aradım 13 günü de evine döndü demek ki imkansız diye bir şey yokmuş buna inandım süryani hocaya teşekkür ediyorum.

  • Emirr

   süryani hocaya neden ulaşabilirim

   • Mehmet Reşit

    Hocam size ulaşmam lazı

   • Selocan

    süryani hocaya nasil ulaşabiliriz acil lazim

   • ali

    arkadaşlar ulaşa bilen var mı lütfem banada verin numarayı

  • Ayşe

   Hangi kilisede bu hoca? Numarasını paylaşabilir misiniz?

 5. Bana onerebılecegınız ıyı güçlü ve guvenılır buyucu var mı acaba numarasını paylaşır mısınız Van da mekanı olan buyuculerde soyleyebılırsınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir