Sabun Büyüsü Neden Zor Yapılan Büyüdür

Sabun Büyüsü Neden Zor Yapılan Büyüdür

Sabun büyüsü, büyü ilimleri arasında en tesirli ve kuvvetli olan büyü çeşitlerindendir. Adından da anlaşılabileceği gibi, sabun kullanılarak uygulanmaktadır. Sabun büyüsü istenirse aşık etme, bağlama, kötü giden bir ilişkiyi yoluna sokma amaçlı yapılabileceği gibi, istendiğinde çok kötü sonuçlara yol açacak etkiler de gösterebilmektedir.

Bu nedenle sabun büyüsü maalesef ki intikam ve nefret hisleriyle de ortaya çıkan talepleri karşılayabilen ve bazı kimselerce kara büyü olarak kullanılabilen bir büyü türüdür. Bu büyünün yapımının zor olma nedeni de tam olarak kuvvetli tesirinden dolayıdır. Bu ve bunun gibi keskin etkili büyülerin güvenilir büyücüler tarafından uygulanmaması, felaketlere yol açabilmektedir.

Sabun büyüsü belirtileri

Sabun büyüsünün belirtileri oldukça hızlı ve büyük değişimler şeklinde ortaya çıkmaktadır. Bir insanı aşık etmek, bağlamak üzere aşk tılsımı olarak kullanılması durumunda, bu kişinin duygularında ve dolayısıyla da hareketlerinde çok kısa süre içinde büyük farklılıklar görülmekte ve karakter farklılıkları gözlenmektedir. Bu büyünün kötü duygularla yani kara büyü amacıyla yapılması ise oldukça kötü sonuçlar doğurmaktadır. Bu niyetle yapılan sabun büyüsü belirtisi hastalıktan ölüme kadar uzanabilmektedir.

Sabun büyüsü yapan hocalar, bu etkilerin yaşanacağını mutlaka büyü talep eden kişiye bildirmeli ve kötü niyetli kullanımından kaçınmalıdırlar. Bu oldukça ciddiye alınması gereken bir durumdur. Zira bu büyünün etkisindeki kişi, zihninde öyle büyük müdahalelere maruz kalır ki, bu da birçok hastalığı beraberinde getirebilmektedir. Gayet sağlıklı olan bir kişinin bile birdenbire yataklara düştüğü hatta bu durumun ölümle sonuçlandığı görülmektedir.

Bu şekilde ani hastalanma ya da psikolojik rahatsızlıklara maruz kalan kişilerin sabun büyüsü ya da benzeri bir kara büyü etkisinde olduğunu düşünmek sanıyoruz ki çok anormal bir durum olmaz. Özellikle bu kişi maddesel yoldan, yani ilaç ve fiziksel tedaviler ile şifa bulamıyorsa, manevi, yani fizik ötesi boyutlardan bir tesir altında olduğunu göz önüne almak faydalı olacaktır.

Sabun büyüsü bozulabilir mi?

Tüm büyülerde olduğu gibi, sabun büyüsü de güvenilir büyücü ya da medyum hocalar yardımıyla bozulabilmektedir. Fakat ne var ki büyü bozdurmak için maalesef çok geç olabilmektedir. Bu kişilerin ve yakınlarının büyüye olan inançlarının olmaması, ya da akıllarına gelmemesi durumlarında büyü bozdurmak, felaketleri önlemek için geç bir müdahale olmaktadır. Çoktan ölümcül bir hastalığın pençesine düşmüş ve üstüne üstlük de hastalığın ilerlemiş olduğu durumlarda hiçbir büyücü hoca ya da medyum, ne kadar tecrübeli olurlarsa olsun, mucize yaratamamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir