Papaz büyüleri

Papaz Büyüleri

Papaz Büyüleri
Papaz Büyüleri

Farklı birçok amaç ve kişinin içinde bulunduğu duruma yapılan papaz büyüleri hakkında detaylar bu yazıda. Kara büyüler her zaman için insanların ilgilerini çektiği gibi aynı zamanda kendilerini çok korkutan işlemler olmuşlardır. Bu sebeple birçok kişi farklı konular da amaçlarına ulaşabilmek için bu işlemleri yaptırmak istemelerine rağmen genellikle uzak durmayı tercih etmişlerdir. İçinde birçok farklı işlem barındıran kara büyüler arasında bazıları o kadar güçlüdür ki sadece etki altına alınacak olan kişileri değil aynı zamanda işlemleri yapan medyumları dahi tehlike altına atabilir. Bunlardan biri olan papaz büyüleri kısa zaman içinde bir kişinin hayatını birçok anlamda allak bullak edebilir. Çok dikkatli olunması ve aynı zamanda kesinlikle en doğru teknikler ile yapılmaları gerekir. 

Aksi takdirde ortaya çıkacak olan güçlü enerjiler kontrolden çıkabilir ve ortaya tahmin edilenden çok daha ciddi sonuçlar çıkabilir. Kesinlikle bilinçli bir şekilde yapılması gereken papaz büyülerin de kullanılan teknikler zordur ve risklidir. Bu sebeple sadece çok deneyimli ve çok güvenilir medyumlar tarafından yapılmaları gerekir. Bu işlemlerde amaç insanların sıkıntı çekmelerini sağlamaktır. Dolayısı ile hem dikkatli olmak hem de sonuçlar ortaya çıkmaya başladığı zaman kesinlikle bu sonuçları yakından takip etmek gerekir. Aynı zamanda bu işlemleri yapacak olan medyumlar kesinlikle kendilerine güvenen ve bu tarz işlemlerin tüm özelliklerini en ince detaylarına kadar bilen kişiler olmalıdırlar.

Papaz Büyüleri Neden Yapılır?

Bazı büyüler insanların mutlu olmaları ve istedikleri hedefe kısa zaman içinde ulaşabilmeleri için yapılırken bazıları da insanların çok ciddi sorunlar yaşamalarını sağlamak amacı ile yapılır. En deneyimli medyumların dahi yapmakta zorlandıkları kara büyülerden sonra ortaya çıkan sonuçlar insanların gerek fiziki gerekse psikolojik sağlıklarını kısa zaman içinde bozabilir. Özellikle bu işlemlerin sonuçları kalıcı olursa durum çok daha ciddi boyutlara ulaşabilir. Bu sebeple bu işlemler hem çok dikkatli bir şekilde yapılmalı hem de sonuçları sürekli olarak yakından takip edilmelidir. Kara büyülerin en ciddilerinden biri olan papaz büyüleri kesinlikle işinin ehli olan güvenilir kişiler tarafından yapılmalıdır. 

Bu işlemler de amaç istenen kişilerin çok ciddi sorunlar yaşamalarını sağlamaktır. Etkileri çok güçlü olur ve günden güne daha da şiddetlenebilir. Bir kişi sevmediği bir kişinin hayatına olumsuz bir şekilde etki etmek istediği zaman bu işlemleri kullanmak için medyumların kapılarını çalar. Deneyimli bir medyum sahip olduğu deneyimler ile kısa zaman içinde istediği kişinin üzerinde istenen etkileri ortaya çıkarabildiği gibi aynı zamanda gerek gördüğü zaman duruma büyü bozma işlemleri ile bir son verebilir. Fakat papaz büyüleri çok güçlü ve şiddetli işlemler oldukları için kimi zaman en deneyimli medyumların dahi yapmayı kabul etmedikleri işlemlerdir. Bu sebeple siz de papaz büyüsü yaptırmak istediğiniz zaman bazı durumlar da istediğiniz sonuca ulaşamayabilirsiniz.

Papaz Büyülerini Kimler Yapar?

Medyumların yaptıkları büyü işlemleri ile insanların birçok farklı konuda amaçlarına kolay bir şekilde ulaşacaklarını herkes bilir. Özellikle kara büyüler ile kısa zaman içinde istedikleri kişilerin hayatlarına önemli dokunuşlar yapabileceklerini bilen insanlar gerek olduğu zaman mutlaka araştırmalarını yaparak bu kişilere ulaşabilmek için ellerinden geleni yaparlar. Kara büyü işlemleri her zaman çok dikkatli bir şekilde yapılmalı ve kesinlikle en güvenilir medyumlardan yardım alınmalıdır. Bu işlemler de kesinlikle her medyuma güvenmemek gerekir. Çünkü yapılacak her türlü hata ilerleyen zamanlar da konu ile alakası olan herkes için çok ciddi sorunlara neden olabilir. Kara büyülerin en önemlilerinden biri olan papaz büyüsü de gerekli araştırmalar yapılmadan asla harekete geçilmemesi gereken işlemlerdir. Bu tarz işlemlerin sonuçları sürekli olarak yakından takip edilmelidir. 

Kontrolden çıkabilen büyü enerjilerinden sonra etkiler çok daha ciddi olabilir ve çözüm mümkün olmayabilir. Bu sebeple medyumlar bu işlemler hakkında talepler aldıkları zaman kesinlikle risk almamanın en doğru yol olduğunu düşünürler. İnsanlar da medyumların verdikleri bilgilerin dışına çıkmadan hareket edip en kısa zaman içinde istedikleri sonuca ulaşmayı amaçlamalıdırlar. Bugüne kadar en az yapılan manevi işlemlerden biri olması da papaz büyülerinin ne kadar güçlü ve özel işlemler olduklarını açık bir şekilde ortaya koymaktadır. Bu sebeple bu işlemi yaptırmak isteyen kişiler kesinlikle iki kez düşünmeli ve çok gerek olmadıkça bu işlemlerden uzak durmalıdırlar.

Papaz Büyüsünü Kimler Bozar?

Manevi enerjiler çok eski zamanlardan bu yana insanların ilgilerini çekmiş olan ve halen gizemlerini koruyan kavramlardır. Özel teknikler ile harekete geçen bu enerjiler insanlar üzerinde çok farklı etkilere neden olurlar. Kimi zaman insanların mutlu olup kendilerini rahat hissetmelerini amaçlayan bu enerjiler kimi zaman ise bu kişilere çok ciddi sıkıntılar verebilir. Bu tamamen hangi teknik veya hangi amaçla harekete geçirildiklerine bağlıdır. Eğer kara büyüler ile harekete geçtiyseler o zaman insanların çok ciddi sorunlar yaşamalarına neden olurlar. Eğer amaç insanların mutlu olmalarını sağlamak ise o zaman etkileri olumlu olacak ve insanların kendilerini hem mutlu hem de huzurlu hissetmeleri sağlanacaktır. 

Manevi enerjiler papaz büyüleri ile harekete geçmişse o zaman durum çok ciddi olacaktır. Çünkü bu işemler de sadece insanların çok büyük sorunlar yaşamalarını sağlamaktır. Bu etkiler ortaya çıkmaya başladığı zaman insanların hayatları bir daha eskisi gibi olmayacaktır. Çünkü kısa zaman içinde hem fiziki hem de psikolojik anlamda çok ciddi sorunlar yaşayacaklardır. Bu etkilerin kısa zaman içinde yok olması ve eski mutlu günlere dönülmesi için ise deneyimli medyumların yaptıkları büyü bozma işlemleri kullanılmalıdır. Bu işlemlerin yapılmaları kadar bozulmaları da çok zordur. Bu sebeple papaz büyüsü bozma işlemleri hakkında deneyimleri olan çok az sayıda ki medyum arasından seçim yapılarak kendilerine işlemler hakkında gerekli tüm bilgiler verilmelidir. 

Papaz Büyüsü Yaptırmak İçin Gerekenler

Papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişiler mutlaka medyumların kendilerinden temin etmeleri istedikleri nesneleri kısa zaman içinde temin etmelidirler. Bu işlemler birçok farklı teknik veya nesne ile yapılabildiği için medyumların istekleri de farklı olabilir. Özellikle kötü amaçlar ile yapılan bu işlemler de genellikle insanların kişisel bilgileri, sürekli olarak kullandıkları eşyalar, resimleri veya buna benzer nesneler yeterli olabilir. Ancak birçok medyum papaz büyüsü yapacakları zaman daha da ileri gidip korkutucu teknikler kullanabilirler. Doğal olarak bu teknikler de kullanılacak olan nesneler de ona göre olacaktır. Örneğin hayvan cesetlerinden alınan parçalar, kan damlaları, mezardan alınan kefen parçaları veya buna benzer nesneler de kullanılabilir. 

Bunun yanında bu işlemler de okunacak olan tılsımlı sözler de çok önemlidir. Bu sözler istenen enerjileri harekete geçirmek için çok önemlidir ve kesinlikle doğru teknikler ile okunmaları gerekir. Papaz büyüleri yapılırken çok sabırlı ve çok dikkatli olmak gerekir. Bu sebeple her medyum bu işlemleri yapamaz. Yapacak olan medyumlar da mutlaka bu işlemler de gerekli hakimiyete sahip olmalıdırlar. Bu sayede işlemler kısa zaman içinde hiç kimse zarar görmeden tamamlanacak ve herkese amacına ulaşacaktır. Papaz büyüsünün yapılması sırasında etki altında olan kişilerin ne durum da oldukları mutlaka takip edilmeli ve gerek görüldüğü zaman kesinlikle büyü bozma işlemi ile etkilere bir son verilmelidir.

11 Yorum

 1. Nazan

  Papaz büyüsü yapacak medyum ararken serhan hocayı tanıma fırsatım oldu. Erkek arkadaşım benimle daha fazla ilgilenmesi için papaz büyüsünün benim ihtiyacım olan büyü çalışması olduğunu kendi yaptığım araştırmalar sonrası kesin olarak karar verdim serhan hocamın’da fikirlerini alınca ortak karar alarak papaz büyüsünü serhan hocamın ilmi ile başlattık.

  Ben şahsım adına şunu söylemek istiyorum sizlere bu konuda serhan hocayı tanımadan önce hiç güzel bir sonuç alabileceğim medyumla tanışacağım bu düşünceye iki defa farklı medyumlarla deneyip boş çıktığı için serhan hocaya’da ön yargıyla yaklaştım papaz büyüsü 12 gün sonra etkisini gösterdi. Erkek arkadaşım bana karşı ilk gün nasıl davranıyorsa büyü sonrasında her yeni günde aynı sevgi ilgi ile ilişkimizi devam ettirdik. Tabi serhan hocama borçluyum mutluluğumun her saniyesini mükemmel bir medyum tüm samimiyetimle ilişki konusunda kontrolü kaybettiğinizi fark ettiğiniz zaman serhan hoca ile paylaşmanızı canı gönülden isterim. 0538 774 31 40

  • Elanur

   Nazan hanım gerçekten dediğiniz kadar iyimi serhan hoca nişanlım yüzük attı. Ne yapacağımı inanın hiç bilmiyorum arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine ilk defa büyü yaptırmak istedim bu işlerden hiç anlamayan biri olarak yardım etmeniz mümkün’mü acaba gerçekten çok büyük iyilik yaparsınız bana.

   • Nazan

    Bence hiç zaman kaybetmeyin hanım efendi papaz büyüsü geç sonuç veren büyü çeşidi. Aslında yorum falan yazmak sevmediğim hareketlerdir ama iki defa gerçek medyuma ihtiyacım varken hayal kırıklığına uğradığım için yorum yapmak istedim. Sana yardımcı olduysa tavsiyem ne mutlu bana.

 2. Tarık KARAKOÇOĞLU / Almanya

  Herkese Hayırlı Günler.
  Ben deniz Tarık Karakoçoğlu Almanya’dan yazıyorum bu yorumumu gurbet elde bırakın medyum bulmayı derdini yanındaki insana anlatmaya korkuyorsun bende Türkiye’de bulunan medyumlara göz attım medyum suarez hoca çok diğer medyumlardan’sa benim dikkatimi daha çok çekti. İş yerimin satışları durmaya yaklaştı, çevremdeki eşim dostum bana suçsuz yere ortada hiç bir şey yokken sırt dönmeye başladılar. Birinin bana göz değdirdiğini yada büyü yaptırmasından şüphelendiğim için medyum bulmam gerekti. Şüphelerim’de boş çıkmadı suarez hocam bakım yaptıktan sonra bana ermeni büyüsü ile soğutma büyüsünün aynı anda yapıldığını söyledikten sonra çok korktum, hocama belli etmek istemedim ama bence oda hissetti koktuğum’mu. Suarez hoca sağ olsun soğuk kanlı bir şekilde üzerimde yapılan büyülerin güçlü ve bozulması zor büyüler olduğunun tarifini anlattıktan sonra beni sakinleştirip güvenimi kazandı papaz büyüsü ile büyü bozma tılsımlarının başlamasında bugün 9. gününe giriyoruz. Çok şükür işlerim düzelme gösterdi, zamanla diğer sıkıntılarında üstesinden suarez hocam ile geleceğimize kalpten inanıyorum hakkımızda hayırlısı neyse o olsun sonuç bekleyen tüm herkese Allah sabır versin uzman medyum arayanlar’da özellikle benim gibi yurt dışında yaşayan arkadaşlar için şiddetle tavsiye edebileceğim suarez hoca’dan başka bir medyum tanımam. < 0531 088 41 19 >

 3. Hasan - Lüleburgaz

  Afran hoca ile büyü yaptırıp sonuç alan biri var’mı papaz büyüsü için afran hocayı tavsiye ettiler, bende demek istedim öneren arkadaşlarım hep hakkında mükemmel yorumlar yaptılar. İnanıyorum ama söz konusu sevdiğim kadın olunca işimi şansa bırakmamak istiyorum Afran hocadan sonuç alan görüşlerini yazabilir’mi.

  • Şakir

   Çok geçmiş olsun Hasan kardeşim bende Lüleburgaz’da ikamet ediyorum. Afran hoca başarılı sağlam bir hoca toprağım canbar büyüsü yaptırdım ben amca oğlunun kısmeti açılması için inşallah bu yaz düğünümüz olacak. Senide beklerim buyur misafirim ol Afran hoca değilde başka bir medyum ile çalışma başlat saydın bir şey diyemezdim Afran hoca arada olduğu için gönlünü ferah tut güzel olacak her şey inşallah.

   • Hamit

    Merhaba Afran hoca ismini görünce yorum yapmak istedim. Kendisi ile 1 sene içinde 4 defa büyü yaptırdım 4 çalışmada istediğim gibi bitti, özellikle aşk büyüsü için istediğim sonuçtan fazlasını aldım medyumlar arasında en hüddam’lı medyum ile çalışıyorsun olumlu sonuç alman çok yüksek.

 4. Zerrin

  Ben papaz büyüsünün sadece papazlar tarafından yapıldığını sanırdım hep, Atilla hoca bu büyünün insanları isimindeki papaz kelimesinin illüzyonu doğru olmayan bilgilere maruz kalmasına sebep oluyor. Demesi ile papaz büyüsünü daha derin araştırma altına aldım, benim bütün erkek arkadaşlarımdan ayrılmama sebep olan halamın kızı ile sevgilisini ayırmak için yaptım. 2 hafta sonra bunlar kesin evlenir demelerine rağmen çok boş bir sebepten dolayı tek seferde silip attılar birbirlerini. Boşuna dememişler işte gökçe hanım kim ne ederse ölmeden ettiğini yaşar diye sen benim sevgililerimle oynadım ağır iftiralar attın ayırdın şimdi sıra bende birine merhabamı dedin Atilla hocamı aramak için ilk boş anımı kullanıp seni ayırmazsam bir erkekle aynı yolda’mı yürüyorsun hemen hemen direk Atilla hocama alo diyorum. İçimden hiç Atilla hocayı sizin gibi tavsiye etmek istemiyorum yanlış anlamayın aradığım zaman meşgul çalmasını istemiyorum o yüzden aman neyse şanslı olan Atilla hocayı tanır zaten bence ne önerilmeye nede tavsiye edilmesine gerek var Atilla hocamın. 0537 694 3763

 5. İRANLI MEDYUM SELMAN HOCANIN HAYATIMDA EŞİ BENZERİ OLMAYAN DEĞERİ

  PAPAZ BÜYÜSÜNÜ YAPMAYA KARAR VERİP’DE MEDYUM SORUNU YAŞAYAN ARKADAŞLARIN SORUNUNU ÇÖZMESİNDE YARDIMCI OLACAK YORUMUM…!!

  İRANLI MEDYUM SELMAN hoca yapmış olduğu hiç bir büyüde şimdiye kadar bir tane kardeşinin güvenini boşa çıkarmamış ben bizzat kendisini 6 seneye yakındır tanırım yanına gidip çayını çorbasını içtiğim değeri çok büyük bir medyum olmakla kalmayıp benim için eşi bulunmaz öz ağabeyimden ayırt etmediğim saygı değer şahsiyete sahip muhterem bir medyum. Şimdi Selman hocanın reklamını falan yapıyorum sanmayın asla ben her problemimi onun yardımıyla kurulup hakkını verdiği için medyum hocalar hakkında eleştiri olduğunu nerede görsem Selman hocamdan bahsetmeyi kendime bir borç olarak hissediyorum. Evini açtı ekmeğini paylaştı hadi her şeyden vazgeçelim bu çok zor da lafın gelişi zaten benim üstümdeki emeği ödenemez tabi en önemlisi evlenmeme vesile oldu bunun bile benim için gözlerimi yaşartan hakkı olduğunu bilin istedim. Allah bin defa razı olsun Selman hocamdan hayatımı sıfırdan başlatıp hayalini bile kuramadığım gençliği yaşadım ne diye bilirim’ki başka.

  • Buse \ İzmir

   İnşallah anlattığın gibi bir medyum’dur kendisi bu yorumun beni etkilediği için aşk büyüsü yaptırdım 2 gün oldu bakalım dediğin kadar iyi bir medyum’mu.

   • Başkentli Ömer / ANKARA MAMAK

    Buse bu arkadaş kadar yakın tanımıyorum Selman hocanın kendisini sadece geçen şubat ayı bağlama büyüsü için iletişime geçtim. Çalışmayı başlattık’tan üç hafta sonra bağlamak istediğim kişiyi bağladım kendime. Numarası Budur ulaşmak isterseniz.0534 072 49 85

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir