Muska Nedir Nasıl Yapılır

Muska nedir Nasıl yapılır

Muska nedir Nasıl yapılır
Muska nedir Nasıl yapılır

Muska nedir  nasıl yapılır. Muska hazırlamak sıradan bir iş değildir ve aynı zamanda çok büyük bir bilgi birikim gerektirmektedir. Özellikle diğer manevi işlemlerde olduğu sadece belli kalıplar içinde kalmadan farklı unsurların da kullanıldığı bu işlemler çoğu zaman insanların çekinerek yaptırdıkları ancak mutlaka istedikleri sonuçları elde ettikleri işlemler olarak bilinmektedir. Özel bir şekilde hazırlanan yazıtların veya şekillerin küçük kağıt paralarına yazılmalı ve o kağıt parçalarının özel bir şekilde katlanıp asla zarar görmeyecek şekilde saklanması ile hazırlanan bu özel nesneler, en özel manevi enerjileri kısa zamanda ortaya çıkarmaktadır.

Ne kadar zor olursa olsun birçok farklı yerde bu işlemleri başarılı bir şekilde yapabilen çok sayıda kişinin yer aldığını bilen insanlar muska işlemlerini her zaman için bu kişilerin ellerine teslim etmektedirler. Çoğu zaman insanların sevmedikleri kişilere zara vermek için yaptırdıkları ve hazırlayan kişilerin uyarılarına da uydukları takdirde mutlaka istedikleri sonuçları aldıkları bu işlemler etkilerini çok net bir şekilde göstermektedir.

Muska Yapan Medyum Hocalar Kimlerdir

Bu sebeple uzmanlar, hayatlarında beklenmedik anda yaşadıkları manevi değişimlerden şüphelen kişilere mutlaka zaman kaybetmeden bir uzman giderek manevi bir kontrol işlemi yaptırmalarını önermektedirler. Yapılan bu kontrol yaşanan değişimlerin herhangi bir muska işleminden kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak için yapılır ve her seferinde uzman kişilerden yardım almak gerekmektedir. Her ne amaçla yapılmış olursa olsun mutlaka istenen sonuçların alınması için amaca en uygun duaların veya ayetlerin yazılması gerektiğini belirten uzmanlar özellikle muska hazırlama sırasında da bazı özel duaların düzenli olarak okunması konusunda uyarılarda bulunulmaktadır.

Geçmiş dönemlerde hazırlan muska uygulamaları ile insanların ne kadar özel sonuçlar elde ettiklerini bilen herkes günümüzde de bu alana karşı çok büyük ilgi göstermektedirler. Yüzyıllardan var olan ve her zaman için insanların hayatlarında varlığını sürdüren muska uygulamaları çoğu zaman kötülük için kullanılmış olsa bile aynı zamanda insanların mutlu olmalar içinde kullanılabilmektedir. Bu sebeple çeşitli amaçlar içinde kendilerine en uygun olanı seçen insanlar uzmanlara durumlarını anlattıktan sonra sadece kendilerine verilecek olan uyarıları yerine getirmeleri yeterli olacaktır. Bu herkes için geçerli olan ve işlemlerin istenen sonucu vermesi için en kritik konudur.

5 Yorum

 1. Ahmet çakmakçı

  Herkese merhaba uyuduğum zaman yaşadığım kabuslar uykusuz günler yaşamama sebep oldu. Evde tek başıma kalamıyordum sanki evin içinde tek kaldığım zaman benimle beraber üç dört kişinin de olduğunu hissediyordum, üst komşumuza annem bu durumu anlatınca oda süryani hocadan yardım almamızı istedi telefon numarasını verdi aradık konuştum. Süryani hocada benim için bir muska yazıp gönderdi. muskayı taktıktan sonra ne o kabusları yaşadım nede evde tek kalmaktan korkum oldu Allah razı olsun beni çok büyük dertten kurtardı. 0531 088 4119

 2. Medyum Serhan- KORUMA MUSKASI

  Oğlum için bende Serhan hocaya muska yazdırdım. Beladan başı bir türlü kurtulmak bilmiyordu her gün karakol hastane peşinden koşmaktan babasının’da benimde üzülmekten huzurumuz kalmadı evimizde aslında öyle bir çocuk değil hep arkadaşlar çevresi yüzünden bunlar oluyordu, ne kadar konuştuysak fayda etmedi bende Serhan hocadan muska yazmasını rica ettim oda beladan nüsübetten korunması için muska yazdı. 2 ay oldu işten eve evden işe gidiyor çok şükür.

 3. Hasan

  Kapanan kısmetim için bende muska yazdırmak istiyorum ama kime muska yaptırdıysam hepsi boş çıktı yardımcı olabilir’misiniz

  • burak

   İyi akşamlar kardeşim bende senin gibi muskalar yazdırdım bir faydası olmadı. Medyum süryani hocanın yazdığı kısmet açma muskası ile aradığım kadını buldum süryani hocadan yardım almayı dene

 4. Musa / SAMSUN

  İranlı medyum Selman hocanın muska yazdığı muska sayesinde eşim geri geldi muskayı eşyasına gizlemem zor oldu çoğunlukla sevdiği hırkanın içine baldızım yardımıyla iç tarafına diktik. Evine çocuklarına geri döndü bundan sonra hareketlerime ve alkol alışkanlığıma uzun bir süre son vermem gerekli Allah razı olsun çok güçlü muska yazdı Selman hoca inşallah etkisi eşimin güveninin tekrar kazanana kadar devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir