Medyum Bakımı

Medyum Bakımı

Medyum Bakımı
Medyum Bakımı

Bakım işlemler hakkında yardım almak isteyen kişiler öncelikle bu işlemin yapılacağı kişinin kesinlikle bakım işlemini yapacak kişi ile aynı ortamda olması gerektiğini bilmelidirler. Çünkü her insan farklı bir manevi enerjiye sahiptir ve genellikle bu enerjiyi bulundukları ortama yayarlar. Bu sebeple bakım işlerini yapacak olan kişiler bu enerjileri ne kadar güçlü bir şekilde hissederlerse o kadar doğru işlemler yapabilirler.

Medyumlar Bakımı Nasıl Yaparlar

Bazen bakım yapılacak olan kişiler ile aynı ortamda olmak mümkün olamayabilir. Bu gibi durumlarda ise o kişilerin şahsi bilgileri, resimleri veya kendilerine ait olan eşyaları da kullanılabilmektedir. Ancak uzmanlar en doğru yöntemin kesinlikle kişiler ile yüz yüze olmak olduğunu belirtmektedirler. Eski zamanlarda resim teknolojisi olmadığı için yüz yüze yapılamayan bakım işlemlerinde insanların eşyaları kullanılır. Ancak bu tarz işlemlerin kesinlikle tam anlamı ile doğru sonuçlara vereceğine dair garanti verilemez.

Çünkü uzaktan yapılan bakım işlemlerinde bu işlemi yapan kişinin yanılma payı çok yüksektir. Günümüzde ise bakım işlemlerini sadece telefondan yapabildiklerini söyleyen kişiler bulunmaktadır. Uzmanlar bu kişilerden kesinlikle uzak durmak gerektiğini ve kendilerine hiçbir şekilde güvenilmemesi gerektiğini belirtmektedirler. Medyum  bakımı işlemlerinde eğer yüz yüze bir bakım yapılıyorsa ortalama 20 – 30 dakika içinde teşhis konulabilmektedir. Ancak uzaktan bakım işlemlerinde bu süre 1-2 gün hatta daha fazla olabilmektedir. Uzaktan bakımda genellikle geceleri belli saatlerde özel işlemler yapılır ve sonuca ulaşılmaya çalışılır.

3 Yorum

 1. MEDYUM HAKİM HOCA - ÜCRETSİZ BAKIM

  İyi günler ücretsiz bakım yapan medyum arayışında olan arkadaşlar ücret olmadığı için yalan yanlış bir bakım olmadığını özellikle belirtmek isterim ben 3.gün önce Hakim hocamın bakım hizmetinden faydalandım, iyi’ki bakım yaptırmışım dememdeki en büyük sebep ailemden kısa boylu esmer birisinin nişanlım ve benim için ayırma büyüsünü yaptırdığını öğrenemez ve nişanlıma elveda demek zorunda kalacaktım. Yapılan büyüyü Hakim hocamın papaz büyüsü ile bozmamız iki şekilden güzel oldu birincisi Hakim hocamın işi kolaylaştı ikincisi nişanlımdan olmadım çok şükür, bence denemenizi isterim ben ne kaybedebilirim’ki diyerek baktırdım en değerli’mi kaybetmek üzere olduğumu gördüm. Sizler içinde çok geç olmadan bozun zalimin oyununu. 0533 052 29 01

 2. Hatice

  Serhan hoca bakım konusunda nasıl her şeyi göre biliyor’mu acaba ??

  • Aslı / Merve - SAFRANBOLU

   Bakım konusunda üzerimizde ne olup bittiğini tek tek bize anlatan hoca, ben ve kuzenim başta inanmadık ama sonradan yakınınızda bir cenaze olacak dedi ve üst komşumuz hakkı rahmetine kavuşunca diğer uyardığı badireleri düzelttik .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir