Karı kocayı soğutma büyüsü

Karı kocayı soğutma büyüsü

Karı kocayı soğutma büyüsü
Karı kocayı soğutma büyüsü

Birçok kişi karı kocayı soğutma büyüsü sebebi ile kısa zaman içinde istedikleri evlilikleri bitirebileceklerini bildikleri için gerek olduğu zaman mutlaka resmi bir medyum bularak bu işlemler ile harekete geçmektedirler. Yapılan işlemlerin sonuç vermesi için birçok farklı teknik kullanabilen medyumlar çoğu zaman özel olarak hazırladıkları muskalar da evli olan kişilerin isimlerine de yer vermekte ve daha sonra bu muskaları çiftlerin yaşadıkları yerlere çok yakın bir yere saklamaktadırlar. Bugüne kadar birçok evliliğin sona ermesine neden olan bu işlemler hakkında araştırma yapan kişiler kendi evliliklerini korumak içinde çoğu zaman manevi korunma işlemlerinden yardım alabilmektedirler.

Eski zamanlar da olduğu gibi günümüzde de birçok kişi sürekli olarak bu işlemler hakkında kendilerini kanıtlamış olan güvenilir ve resmi medyumların kapılarını çalmaktadırlar. İnsanların her zaman çok büyük önem verdikleri manevi işlemler olan büyüler hakkında kesinlikle risk almamak ve her zaman için bu işlemlerin uzmanlarından yardım almak gerekmektedir. Bir evliliğin kısa zaman içinde sona ermesini sağlamak için sadece muskalar değil aynı zamanda ilgili kişilerin resimleri veya kişisel eşyaları dahi yeterli olabilmektedir.

Bu tarz işlemler yapabilmek için mutlaka yeterli deneyime sahip olmak ve aynı zamanda daha önce mutlaka bu işlemleri yapmış olmak gerekmektedir. Aksi takdirde hem işlemleri yapan hem de etki altına alınmak istenen kişiler çok ciddi bir şekilde risk altına girebilmektedirler. Genellikle medyumlar için çok basit olan bu işlemler kimi zaman ise zor teknikler ile yapılmakta ve bu sebeple her medyum bu işlemi tam olarak yapamamaktadır. Karı kocayı soğutma büyüsü işlemlerin de amaç ister iyi ister kötü olsun kesinlikle  her medyuma güvenmemek ve bu işlemler hakkında kendilerini kanıtlamış olan kişilerden başka hiç kimseye güvenmemek gerekmektedir.

Bir yorum yapıldı

  1. Kark kocayı ayrıma kendine bağlama büyüsü

    Benim bir ilişkim oldu 2 yıl çıktik beni kendine o kadar çok bağladı ki onunla bir kârı kocanın yaşayacağı her seyi yaşadık. Evlenecektik sürekli erteleme başladı beni öylece ortada bırakacaktı bende kendisini biraz araştırdım evli olduğunu öğrendim. Meğer beni kandırmış bende kendisiyle görüştüm neden bana evli olduğunu söylemedin neden günahıma girdin dedim. Benimle dalga geçti ve çekti gitti. Bende ona ceza vermek için medyumlardan yardım almaya karar verdim. Araştırmalar sonucunda medyum Hakim hocayı buldum durumu anlattım karı kocayı soğutma büyüsü yapmasını istedim medyum Hakim hoca da en etkili çalışmalarını yaptı 10 gunde kârı koca bir birinden soğudu resmen buz gibi oldular o esnada kendime bağladım. Medyum Hakim hoca sayesinde ortada kalmadım. Karısıda zaten adamı aldatıyordu Hakim hoca büyü yapınca kadın büyünün etkisiyle yediği bütün hatları kocasına anlattı. Medyum Hakim hocadan allah razı olsun her kese tavsiye ederim. 0533 052 29 01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir