İzmir büyü yapan hocalar

İzmir büyü yapan hocalar

İzmir büyü yapan hocalar
İzmir büyü yapan hocalar

İzmir büyü yapan hocalar ile çalışan kişiler daha önce bu mesleğe karşı olan tüm ön yargılarını kısa zaman içinde yendiklerini belirtmektedirler. Çünkü bu başarılı medyumlar her zaman için karşılarına kişilere büyük bir güven vermekte ve kendilerine ne kadar doğru bir seçim yaptıklarını net bir şekilde hissettirmektedirler. Bu sebeple kendileri ile çalışmak isteyen kişilerin sayıları da her geçen gün artmaktadır. Son derece ciddi ve özel bir meslek yapan bu kişiler insanların güvenlerini nasıl kazanacaklarını çok iyi bilmektedirler.

Kimi zaman acemi veya sahte medyumlar sebebi ile ciddi bir güven kaybı yanılan bu meslekte elde ettikleri başarılar ile artık insanların ilgilerini yeniden medyumluk mesleğine çekmiş olan bu kişileri yakından tanıyan herkes aslında bu medyumların ne kadar özel ve ne kadar başarılı olduklarını diğer insanlara da anlatmaktadırlar. Günümüzde medyum seçimi her zamankinden çok daha zordur. Çünkü artık sahte medyumların sayıları çok fazladır ve bu kişiler özel olarak hazırladıkları tuzaklar ile insanları kendilerine çok kolay bir şekilde inandırıp kendilerini mağdur edebilmektedirler.

Medyumluk ile alakasız kişiler zaman kaybıdır

İnsanlara hem para hem de zaman kaybettiren bu kişiler kimi zaman çok daha ciddi sıkıntılara neden olabilmektedirler. Bu sebeple insanlar çalıştıkları medyumların her zaman gerçek ve güvenilir bir medyum olmasına özen göstermelidirler. Medyum hocalar mutlaka meslekleri hakkında gerekli tüm bilgilere sahip olmalı ve bunu da karşılarındaki kişilere hissettirmelidirler. Bu meslek hakkında çok fazla bilgi olmaması, geçmişte birçok sorun yaşanmış olması ve aynı zamanda yapılan işlemlerin kimi zaman çok riskli bir hale gelebilmesi insanların bu alana karşı olan ilgilerini de direk olarak etkilemektedir.

Bu da ilk defa bu alanda hizmet alacak olan kişilerin kafalarında hep bir ön yargı olması anlamına gelmektedir. Bir medyum insanların güvenlerini kazanabilmek için çok uzun zaman boyunca emek vermeli ve sabırlı bir şekilde hareket etmelidir. Aynı zamanda en zorlu ve riskli medyumluk işlemlerinde dahi kesinlikle en doğru teknikler ile hareket etmeli ve hiçbir zaman insanların risk altına atmamalıdır.

Ancak bu şekilde mesleğinde önemli bir yere sahip olabilecek olan bu kişiler için elde edilmesi gereken çok fazla bilgi vardır. Zaten en deneyimli medyumların dahi sürekli olarak farklı alanlarda araştırmalar yapmaları ve bu araştırmalarında ağırlığı genellikle farklı bilim dallarına vermeleri de buna bir kanıttır. Bilindiği gibi bu alanda yapılan işlemlerde astroloji, ebced ilmi, havas ilmi veya fiziğin farklı alanlarına kadar birçok ilim dalından yardım alınabilmektedir. Hatta bu alanda başarılı olmak isteyen bir medyum Farsça, Arapça veya İbranice gibi dilleri bilmenin yanında aynı zamanda tüm dinler hakkında da bilgi sahibi olmalıdır.

Başarılı ve güvenilir medyumlar

Ve tabi medyumluk mesleğinin en önemli unsurlarından bir olan nurani varlıklar ile çalışma konusunda insanların mutlaka yeteri kadar bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Bu onuda yeteri kadar titiz olan insanlar her zaman için mesleklerinde hedefledikleri noktaya gelebilirken insanların güvenlerini de kısa zaman içinde kazanabilmektedirler. Günümüzde bu alanda en başarılı ve en güvenilir isimler olarak gösterilmekte olan İzmir büyü yapan hocalar kendilerine olan güveni her zaman karşılayan işlemler yapmışlardır.

Bu da insanların çok farklı yerlerden sürekli olarak bu şehre gelmelerine ve kendilerinden talaplerde bulunmalarına neden olmaktadır. Bu alanda daha önce hizmet alan kişiler dahi kendilerine ulaştıkları zaman aslında en doğru seçimin bu başarılı medyumlar olduğunu anlayabilmektedirler. Örneğin büyüler gibi özel işlemleri yapacak olan bir medyum öncelikle manevi enerjilerin harekete geçirilmesi, doğru bir şekilde yönetilmesi, insanların istenen şekilde etki altına alınması, manevi alemler ile iletişime geçilmesi veya nurani varlıklar ile yardımlaşılması gibi konular da gerekli tüm bilgilere sahip olması gerekmektedir. Bu bilgiler konusunda yeterli olmayan kişilerin yaptıkları büyü işlemleri konu ile alakası olan herkes için çok ciddi risklerin oluşması anlamına gelmektedir.

Fal Vefk ve Muska için Medyum

Hatta sadece büyü işlemlerin de değil fal, vefk veya muska gibi işlemlerde de seçilecek olan hocaların ve medyumların doğru seçilmesi gerekmektedir. Her zaman maneviyatı yüksek olan bu işlemler insanların çok şey bekleyip çok ciddi bir şekilde ilgi gösterdikleri işlemler olmuştur. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemleri yapmak ancak deneyimli ve yeterli birikime sahip olan medyumların yapabilecekleri bir işlemdir. Bugüne kadar birçok kişi bu tarz işlemleri tek başlarına yapacaklarını düşünüp hiç beklemedikleri çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmışlardır.

Zaten konu hakkında bilgileri olan veya kısa bir araştırma yapan herkes kısa zaman içinde bu işlemleri ne kadar ciddi olduklarını anlamakta ve her zaman için en deneyimli medyumlar ile çalışmaları gerektiğini anlayabilmektedirler. Kimi zaman ortaya çıkan enerjileri doğru bir şekilde yönetemeyen medyumlar bu basit hataların bedellerini çok ciddi bir şekilde ödeyebilmektedirler. Hatta bu bedeller sadece medyumlar tarafından değil aynı zamanda konu ile alakası olan diğer kişiler tarafından da ödenebilmektedirler.

Medyumlara yaptırılan çalışmalar

Bu sebeple İzmir büyü yapan hocaları da konu hakkında yeteri kadar deneyime sahip olmalarına rağmen kesinlikle bilinçsiz bir şekilde adım atmamakta ve her zaman için çok titiz bir şekilde hareket ederek insanları istedikleri sonuca ulaştırmaktadırlar. Bu alanda yapılan her işlem hakkında tam olarak bilgi sahibi olan ve aynı zamanda sürekli olarak gelen talepleri karşılamak için kendilerini geliştirmeye devam eden bu kişiler ile çalışmak isteyen kişiler her zaman ellerini çabuk tutmalıdırlar. Çünkü bu kişiler sahip oldukları bilgiler ve mesleklerinde elde ettikleri başarılar sebebi ile her zaman insanların yoğun ilgisi ile karşılaşan kişilerdir.

Ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından gelen insanların taleplerine yetişebilmek amacı ile ellerinden gelen her şeyi yapan ve aynı zamanda medyum olmak isteyen kişilere de gerekli tüm konular hakkında yardımcı olan İzmir’de ki hocalar hakkında birçok farklı alanda çok olumlu bilgiler ve yorumlar bulunabilmektedir. Bu sayede kendileri ile çalışmak isteyen kişiler kısa zaman içinde çok daha emin bir şekilde karar verebilmektedirler. Her zaman elde ettikleri başarılar ve en zorlu işlemler de dahi insanların beklentilerini karşılamaları ile isimlerini duyurmış olan bu kişiler gerçek bir medyumun sahip olması gereken tüm özelliklere fazlası ile sahiptirler. Bu da kendilerini mesleklerinin en önemli ve en çok ilgi çeken kişileri yapmaya yetmektedir.

İzmir’de medyum araştıranlar

Birçok kişi bu alanda doğru medyumları seçmek isterken hiç tahmin etmedikleri anlarda sahte medyumların tuzaklarına düşebilmektedirler. Bu gibi durumlarda çok farklı şekiller de mağdur olabilen bu insanlar yaşanan bu olumsuz deneyimlerden sonra hem medyumlara hem de bu mesleğe karşı olan tüm güvenlerini kalıcı olarak kaybedebilmektedirler.

Doğal olarak bu durumu düzeltmek kimi zaman çok zaman alabilirken kimi zaman ise olanaksız olabilmektedir. Ancak izmir büyü yapan hocalar son derece ciddi ve özverili çalışmaları ile insanların güvenlerini çok kısa zaman içinde kazanarak mesleklerine olan bakış açısını yeniden olumluya çevirebilmektedirler. Kendilerini tanıyan kişiler de her zaman için seçimlerin bu medyumlardan yana kullanılmasını önermektedirler.

9 Yorum

 1. izmirdeki medyumlar

  Merhaba bende izmir ilinden medyum arıyordum daha önce çok medyuma kandım inandım hem param hem zamanım boşuna gitti. Süryani medyum ile tanıştım izmir değil farklı bir ilde yaşıyordu kendisi istemem durumumda gelebileceğimi ve çalışmayı yüz yüze bakacağını söyledi. Ancak biraz konuşmadan gerek kalmadı diğer medyumlardan farklı konuştu ve bakımda çok doğru şeyler söylemesi üzerine çalışmaya karar verdim. Bu sefer medyum seçiminde yanılmadım süryani medyum sorunuma çare buldu. Medyum arayanlar için süryani medyum diyorum.

 2. Aleyna | Şahmeran Büyüsü

  Arkadaşlar Ben izmirden yazıyorum biraz zor durumlar yaşadım ama internetten araştırmalar yaptım ve izmir de olan medyumları araştırdım karşıma en çok süryani hoca çıktı kendisinden baya bahsetmişler bende durumumu anlattım bakım falan yaptı. Benim sorunum eşim ile aramızda olan sorunlar eşimle hiç bir şekilde anlaşamıyoruz 12 senedir evliyiz ama düzgün ve huzurlu bir hayatımız olmadı hiç bu yüzden son çare olarak büyüye baş vurdum sağ olsun süryani medyum hocam bana yardımcı oldu bakımdan sonra bana şahmeran büyüsünü önerdi ve işleme başladık kısa sürede etkili bir sonuç verdi bana eşim değişti işlemim 13 gün sürdü ve etkileri de 13 gün bitti mi zamanla gördüm. Allah razı olsun sanki eşim değilde yerine bir başkası gelmiş melek gibi olmuş eşim her dediğimi yapıyor bana olan sevgisi mükemmel eğer bir tavsiye isterseniz sizlere medyum süryani hocamı tavsiye ederim 😀 0533 052 29 01

  • Ferhat

   Mrb süryani hoca izmirde mi yaşıyor benimde sorunlarım var çözüm aramaktayım ve bir kaç kere dolandırıldım bu yazımı görürseniz lütfen cvb verin

 3. Kaşık Büyüsü Yapan Gerçek Medyum

  Kaşık büyüsü için medyum serhan hocama ulaştım benim sevgili olduğum biri vardı bununla evlenmek istedim ama sonradan öğrendim ki beni bir başkası ile aldatıyor bu yüzden bende büyüye bulaştım daha önce çok yaptırdım ama bir sonuç elde edemedim bu yüzden medyum serhan hocamı buldum ve işlemi başlattım kaşık büyüsü yaptık 11 günde netice aldım şuan bu kişi ile aramız çok iyi ve yakında evleniyoruz yakında dediğime bakmayın 1 ay sonra evleneceğiz nişanlandık sadece düğünümüz kaldı Allah razı olsun serhan hocamdan sizlere de tavsiyemdir…… 0538 774 31 40

 4. Papaz Büyüsü Yapan gerçek Medyum Afran

  Bende Afran hocamın bana yaptığı büyük yardımdan bahsetmek istiyorum ben eşim ve ailesi ile çok fazla sorunlarım vardı eşim le 14 senedir evliyiz ama velakin bu 14 senenin 5 senesini bana zehir etti il başlarda evlendiğimiz zaman da iyiydik he yinede ufak tefek anaşmazsızlıklar oluyordu ama halleiyordun ama nu son 5 senedir tam anlamı ile bana kan kusturdu eşim ve ailesi. Beni bir çok şey ile suçladılar ama ben yılmadım her seferinde bunlara karşı geldim eşim böyle değildi neden böyle oldu bilmiyordum o zaman sonra bir dostum çok sevdiğim bir ablam komşum olur kendisi ne çektiğimi bir Allah biliyordu bir de bu komşum bana yol gösterdi dedi ki bu adam birden böyle olduysa bir şeyler vardır bu yüzden bana medyum afran hocamın numarasını verdi ve aradık beraber konuyu anlattım ben bu tür şeylere fazla inan biri değildim ama insan da başka çare bırakmadılar hocamız bizden bilgilerimizi aldı ve bakım yaptı bakımda çıkan şeyleri söyledi bana dedi ki bu adamın üzerinde çok kötü bir büyü var bunu da eşini iyi tanıyan biri yapmış ya sensin yada eşinin ailesi dir dedi şok oldum ben anlamam hocam dedim ilk defa sizi.

  Arıyorum ben ilk defa böyle bir şeye bulaşıyorum dedim başta sordum neden benim olduğunu ima ettiniz dedim bana dedi ki bu adam bir sana birde ailesine güveniyor bu yüzden en verirseniz verin yer içer bu yüzden her kim yapmış sa büyüyü bu adama yedirmiş bunun üzerinde ne yapabilir nasıl olur diye sorum bana İki faklı işlem önerdi biri süryani büyüsü bir diğeri ise papaz büyüsüydü bunlar en etkili işlemlerdir dedi ikisinden birisini seç dedi ikisinin de zamanı farklı ve fiyatları farklıydı ben hocama bıraktım dedim ki hocam siz daha iyi bilirsiniz en etkilisi hangisi ise onu yapın papaz büyüsü biraz tehlikeli olduğunu okudum bu yüzden sonradan süryani yapalım dedim ama hocam dedi ki eğer etkili bir işlem istiyorsan papaz yap etkilidir dedi büyüyü bozmak tada etkilidir zararı var elbet ama sen kendine ve bana güvendiğin sürece bir şey olmaz dedi ve papaz işlemine başladık bu papaz büyüsü 14 gün sürecek dedi başladık biraz pahalıydı ama güvenimiz var hocamıza dedik.

  İyi kide güvenmişiz işlemin daha 11. gününe geldik etkilerini görmeye başladım eşim ailesinden soğumuştu ve bana daha çok ilği göstermeye başladı benim sözümü- dinliyordu ve işlemin sonucunda etkileri daha çok aldım her şey istediğim gibi oldu eşim ailesinden ailesi de bizden tamamen ayağını çekti işlemi yaptıralı 6 ay oldu ve halen etkilerini görebiliyorum şuan ben medyum afran hocama ne kadar dua etsem azdır biliyorum büyü kötü birşey ama insan zorda kaldı mı herşeyi yapıyor benim başka çarem yoktu dedim ya çektiğim acıyı çileyi bir tek Allah biliyor ve birde komşum biliyor derdim çoktu yaşadıklarımı bana çektirdiklerini anlatmak isterdim ama buna kelimeler yetmez ve sizlerin canını sıkmak istemem. Allah hepinize yardım etsin inşallah kısa sürede sizlerde afran hocam sayesinde dertlerinize derman bulursunuz. Buraya medyum afran hocamızın numarasını bırakıyorum kendisi ile irtibata geçersiniz arkadaşlar sakın güvensiz bir şekilde aramayın hocamızı güvenilir bir medyum dur kendisi ben eğer güvenmeseydim her şey daha kötü olacaktı.

 5. Ayırma Soğutma Büyüsü

  Ayırma soğutma büyüsü için İranlı medyum Selman hocadan yardım aldım iki sevgiliyi bir birinden ayırmak istedim çünkü bu adamı ben seviyordum ama bir başkasına aşık olmuş benden bunun üzerine medyumlara baş vurdum ve İranlı medyum Selman hocama işlem yaptırdım bu adamı da bu kadını da bir birinden soğutmak için yaptığı 18 günlük işlem işe yaradı etki verdi bana ikisini bir birinden ayırıp soğuttu sonra adamı kendime bağladım şuan benimle beraber bir tek beni seviyor ayırma soğutma büyüsü yapan medyum arıyorsanız İranlı medyum Selman hocayı tavsiye ederim.

  0534 072 49 85

 6. Miray

  Merhaba ben eşimden ayrıldım ayrılmaya niyetim yoktu ama ne olduysa eşim gözümün önünde afedersiniz bir domuz gibiydi çok soğuk luk vardı aramızda bunların hepside bir anda oldu ama nasıl oldu ben bir anlam veremedim eşimden ayrıldıktan sonra bir anda kendime geldim bunca şeyi bir anda söküp atmak neyin nesiydi bir arkadaşımdan tavsiyeler aldım tavsiyeler sonucunda süryani medyum hocayı aradım konuyu anlatım bakımlar yaptı ve bana kara büyü yapıldığını söyledi herşeyi gözümde karartmisti bende kendisiyle çalışma yapmak istedim ve esimle tekrardan evlilik istedim Allah razı olsun süryani hocamdan bir takım calismalar yaparak üzerimdeki büyüyü kaldırdı ve eşimle tekrardan evlilik
  yaptım herşey için minetarim size süryani hocam ellerinize sağlık 0533 052 29 01

 7. Sıla

  Ben iki yıldır nişanlıyım nisanlimin madi durumu yok diye iki yıldır nişanlıyım nişanlım bana kaçmayı teklif etti yok diyince ayrılmak istedi ben gelinliğinle teli dudaklı evden çıkmak isterken o bana kacalim dedi benimle iki hafta konuşmadı beni kafasında gerçekten de bitirmiş artık nişanlı faln değiliz dedi ve gitti bir daha da görmedim onu ben onu her şeyi ile kabul ettim çok seviyorum onu geri dönmesi için bir takım tavsiyeler aldım ve Uzman medyum hocayı aradım konuyu anlatım ve çalışmalara başladı sağolsun Uzman medyum hocam 15 günlük bir çalışma ile nisanlimi bana geri getirdi ve deliler gibi aşık etti Allah razı olsun Uzman medyum hoca dan 0531 088 41 19

 8. Menekşe

  Benim sevgilim beni bir başka kızla aldati ben bunu gördüğüm halde itiraz etti ben ayrılmak istedim ve kendisi istemedi inkar etti benim senden başka sevgilim yok diye ama ben inanmadim ne yaptıysam ayrılmadı benden bende bir arkadaş tabsiyesi ile medyum Attila hocayı aradım konuyu anlatım benden soğumasını ve yakamdan düşmesini istedim ben gideni bir daha afetmeyen biriyim çok pis bir huyum vardır ben Atilla hocam ile çalışmalar yaptım ve calismalar sonrasında sevgilim benden soğuyup pesimi bıraktı Allah Attila hocamdan razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir