Havas İlmi

Havas İlmi

Havas İlmi
Havas İlmi

Birçok kişi İslamın mübarek kitabı olan Kuran-ı Kerim’in bilinen bir tarafı olduğu kadar manevi bir tarafı olduğunu da savunmaktadırlar. Özellikle bu konuyu kullanan birçok bilim dalı ortaya çıkaran insanlar en çokta havas ilmi ile ilerleme kaydetmişlerdir. Bu bilim dalı genellikle maneviyata dayalı işlemlerin yapıldığı ve altında birçok bilim dalını barındıran çok özel bir konudur.

Hatta uzmanlar havas ilminin tam anlamı ile bir ilim dalını ifade etmediğini ve sadece genel bir isim olduğunu belirtmektedirler. Birçok farklı bilim dalından oluşan bu özel alan matematik, astronomi, anatomi ve kimya gibi gözle görünen nesnelerin kullanıldığı bilim dalları olduğunu gibi aynı zamanda ebced ilmi, cifir ilmi ve aynı zamanda Esma-Ül Hüsna ilmi gibi manevi anlamda işlemler yapılan ilim dallarını da kapsamaktadır.

Çok eski bir bilim dalın olması ev her zaman insanların amaçlarına ulaşmak için manevi alemlerden yardım alınmasını sağlayan havas ilmi, özellikle insanların maneviyatlarının arttırmaktadır. Manevi alemlerin enerjilerinin görünen maddi dünyaya olan etkilerinden yola çıkan ve çok az kişi tarafından başarı ile uygulanmış olan havas ilmi, özellikle günümüzde çok az kişi tarafından yapılabilmektedir. Bu kadar özel konulara ilgileri olan kişiler çoğu zaman daha işin balında çekilmektedirler. Çünkü havas ilmi de dahil olmak üzere manevi işlemlerin yapıldığı alanlarda kendini geliştirmek birçok kişi için oldukça zor ve emek isteyen bir iştir.

2 Yorum

  1. HAKİM HOCA - HAVAS İLMİ

    Hakim hocamın havas ilmi benim ve eşim için ayırma büyüsü yapıldığını gösterdi. Aslına bakarsanız ben sadece bakım yaptırmak istemiştim, ama eşimin bana karşı neden soğuk davrandığını öğrenmiş oldum erken farkına vardığımız için büyü bozma çalışmasını başlatmamız olumlu sonuçlar verdi. Kimsenin günahına girmek istemiyorum ama içimden bir ses iş yerimdeki burcunun yaptırdığını söylüyor. Evli olduğum halde bana karşı aşırı derecede ilgili olması her gün eşimin halini hatırını sorması çok dikkatimi çekiyor. Hakim hocanın havas ilmi sayesinde evliliğim kurtuldu çok şükür Allah razı olsun Hakim hocadan gayet başarılı medyum havas ilminde.

  2. SERHAN HOCA / IŞ BULMAMDAKİ YARDIMI

    Selam havas ilmini serhan hocam sayesinde nasıl bir kudrete sahip olduğunu yaşamış oldum. Benim bu ilme dair hiç bir inancım yokken serhat hocamın profesyonelleşmiş olan bu yeteneği dikkatimi çok çekti iş bulma ve çalışma sorunumu ortadan kaldırıp beni özel bir hastanede kadrolu işçi olarak çalışacağımı bildirdi diğer hocalar gibi bu gün olur yarın olur diye oyalayıp kaldıracağını düşündüm ama gerçekten de serhan hocanın dediği şekilde temizlik görevlisi olarak işe başladım nekadar teşekkür etsem azdır. Sonsuz şükranlarımı sunar ellerinden öperim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir