Gizli İlimler

Gizli İlimler

Gizli İlimler
Gizli İlimler

Tarih boyunca mistik özellikle olduğu düşünülen ve her zaman insanlar tarafından çok büyük saygı duyulan birçok kişi olmuştur. Özelikle büyücülük veya kahinlikle anılan bu kişiler aslında gizli ilimleri nasıl kullanacakların bilen ve bu konular hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olan kişilerdir. Gizli ilimler denince akıllara insanların bilmedikleri veya duymadıkları özel işlemler gelebilir. Halbuki bu alanda kullanılan dallar genellikle insanların bildikleri veya en azından bir kez dahi olsa duydukları bilim dallarıdır.

Fizik, astroloji, ebced hesabı, havas ilmi veya çok daha etkili hatta manevi alemler ile iletişime geçmek için kullanılan bilim dalları gizli ilimlerin ana unsurlarıdır. Her biri ayrı ayrı son derece geniş kapsamları olan ve öğrenilmesi için çok uzun süre boyunca çalışılması gereken bu bilim dallarını bilmek gerçekten saygı değer bir durumdur.

Bu sebeple gizli ilimler hakkında kendini kanıtlamış olan kişiler tarih boyunca çok büyü saygı görmüşlerdir. Bu alanda ismini duyurmuş olan çok az sayıda kişi vardır. Bu sebeple gizli ilimler hakkında çok fazla güvenilir kaynak bulmak pek mümkün değildir. İnsanların beklentilerini tam anlamı ile karşılamak için her zaman titiz ve çok dikkatli bir şekilde çalışılması gerektiği için çoğu zaman insanların bu alandan uzak kalmayı tercih etmişlerdir. Etkili bir şekilde manevi işlemler yapmak isteyen kişiler için gizli ilimleri tam anlamı ile bilmekten başla bir çare yoktur.

4 Yorum

 1. GARANTİ SONUÇ ALABİLECEĞİNİZ - MEDYUM HAKİM HOCA

  Bana göre şimdiye kadar çalışma başlattığım medyumlar arasında en başarılı sonuç vereni medyum Hakim hoca oldu. Karşı komşumdan birden bire hoşlanmaya başladım ama hangi medyumdan yardım istediysem bir türlü bana istediğimi veremediler, aksine adamdan iyice uzaklaşmaya başladım. Son olarak medyum Hakim hocanın yardımını alarak ilminden özellikle diğer medyumlarda hiç rastlamadığım bir yeteneği beni ve hoşlandığım adamı aşk büyüsü ile etkisi altına aldı. Yüzüne dahi çekinerek baktığım Serdar beyin büyü sonrasında aramızdaki ciddiyeti kaldırdık serdar bey olarak tanıdığım adam benim için serdar olması bana büyünün olumlu sonuçlar vereceğini işaret ediyordu.

  Aradan 5 gün geçtikten sonra birbirimiz arasındaki muhabbet arttı, ve yakınlaşmalar olmaya başladı Hakim hocanın beni arayıp bu gece yaptığım büyünün son gecesi ne olacaksa bu gece olacak demesi ile beni akşam yemeği için evine davet etti. Hakim hocanın anlattıkları arasında hiç bir değişiklik olmadan o muhteşem gecenin sabahında birbirimizi seviyeli bir ilişki içinde bulduk. Başıma gelen bu olaydan sonra Hakim hocadan önceki bütün medyum görünümlü para avcıları benim görüşümde zaman kaybından mal kaybında başka bir şey değiller.

 2. Samet Karayıl

  Etkili ve kesin sonuç arayan arkadaşlar hiç boşu boşuna kendinizi risk edip paranızdan ve hayallerinizden olmayıp hayatınızın fırsatını kaçırmayın derim. Ben eğer bunu kaçırsaydım şuanda nişan takma telaşında olmazdım. Medyum Serhan hoca hayatımı baştan aşağıya değiştiren evlilik büyüsünü yaptı. Sadece benim için değil bu haber ailemi akrabalarımı olsun en derinden etkiledi, bana sürekli sen evlenemezsin evde kalırsın sözleri beynimin içine kazınmıştı. Son çare olarak büyüye başvurdum. Serhan hoca hep yanımda oldu bana güven verdi ve bu sorunumda yarı yolda bırakmadı eğer bıraksaydı bundan sonraki hayatımda asla evlilik düşünmeyip bir çaba sarf etmeyecektim. Çok şükür korktuğum başıma gelmedi ömrüm boyunca hayali ile yaşadığım günlere adım atmamda büyük rol oynayan Serhan hocama minnetarım muhteşem bir medyum tüm samimiyetimle siz değerli kardeşlerime serhan hocamı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 3. Burcu

  Yaa lütfen yaa lütfen artık birisi gerçek bir medyum söyler’mi 4. Kez paramı kaybettim. Yeter ya gerçekten çok sıkıldım erkek arkadaşımla barışmam için hangi medyumla çalışma başlatmalıyım kendinizin çalıştığı olumlu bir sonuç aldığı medyumu cevap olarak bekliyorum. Benim yerime kendinizi koyun lütfen –

  • Hande

   Seni o kadar çok iyi anlıyorum’ki burcu senin gibi bende iki defa kandırıldım. En çok beni kötü eden sevdiğim adam üzerinden söyledikleri bütün güzel sözlere kanıp inanmamdı, yok büyüden sonra evlenebilirsiniz sana kör kütük aşık olacak gibi sözlere kandım. Burcu ben üniversite öğrencisiyim kaybettiğim o kadar paradan sonra Afran hoca ile yaptığım büyü işinde hem sevdiğim çocukla birlikte oldum. Hemde giden paralarımın misli misli hakkını Afran hoca ile aldım normalde ben asla bu gibi sitelere yorum yapmama ama senin yorumunu görünce yardım etmek istedim umarım yardımcı olur yorumum olacağına’da garanti veririm yani…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir