Eşi Aileden Soğutma Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

Eşi Aileden Soğutma Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

Eşi Aileden Soğutma Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder
Eşi Aileden Soğutma Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

Bazı evliliklerde eşlerden birisi, kendi ailesi yani anne babası ve varsa kardeşleriyle olan bağını olması gerektiğinden çok daha güçlü tutmakta ve evlenmeden öncesi kadar vakit geçirmeye, işleriyle güçleriyle ilgilenmeye devam etmektedirler. Artık bir evlilik birliğinin kurulmuş olması ve bu kişinin ilgilenmesi gereken yeni bir evi olması nedeniyle bu durum bazen çok zorlayıcı ve can sıkıcı bir hal alabilmektedir.

Bu tarz aile yapılarında yeni evli çift, birçok planına aile büyüklerini de sokmak durumunda kalmakta, yalnız geçirecekleri zamanlar oldukça kısıtlı olmakta ve hatta maddi olanakların bile büyük ölçüde paylaşıldığı bir hayat yaşamaktadırlar. Bu nedenlerden dolayı eşlerden diğeri oldukça tatminsiz bir hayat yaşamakta ve evliliğini tehlike altında görebilmektedir.

İşte bu durumda eşinin ailesine olan bu düşkünlüğünden zarar gördüğünü hisseden kişi, eşiyle konuşarak ve ikna etmeye çalışarak halledemediği bu mesele için başka açılardan, yani büyü yolu ile çözüm arayacaktır. Evlilikler arası yapılan büyüler, hayırlı bir duruma vesile olan ve başarı düzeyi yüksek büyü türlerindendir. Özellikle de kadınların, eşini kendine bağlamak için büyü yaptırmak istemeleri oldukça yaygındır. Bunun dışında en çok talep edilen büyü çeşitlerinden birisi de aileden soğutma büyüsü olmaktadır.

Uygulama sonrası büyü etkileri nasıl olmaktadır

Büyü yapmak, birçok sorumluluğu da beraberinde getirmektedir. Bu sorumlulukların üstesinden gelmek ise, hayırlı işler gözetildiğinde gayet mutluluk getirici sonuçlara vesile olmaktadır. Soğutma büyülerinde de büyü belirtilerinin başlamasından itibaren, büyü yaptıran kişilerin büyü tesirleri ile ters düşmeyecek davranışlar sergilemeleri ve pekiştirici eylemlerde bulunmaları oldukça önemli ve faydalı olmaktadır.

Aileden soğutma büyüsü etkileri, öncelikle kişinin ailesiyle geçirdiği zaman miktarında azalma şeklinde görülmektedir. Zamanla aile büyüklerinin evli çiftin hayatlarındaki konumu giderek azalacak ve olması gerektiği şekilde belli kısıtlamalar oluşacaktır. Kişi, anne baba ve kardeşleriyle geçirdiği zamandan kısmaya ve eşiyle, kendi eviyle ilgilenmesi gerektiğini anlayacak ve bu yönde tavır sergileyecektir.

Aileden soğutma büyüsünün faydaları ne kadar sürede görülmektedir

Aileden soğutma büyüsü, tesirin gücüne göre değişse bile, genellikle kısa zamanda kendini göstermeye başlayacaktır. Kişi ailesiyle arasına sınırlar ve mesafeler koydukça, bu durum kendi evliliğine ve eşine karşı olumlu olarak yansıyacaktır. Eşiyle daha fazla yalnız vakit geçirme, kararlarını öncelikle eşiyle alma, maddi gelirini kendi ev hayatı için kullanma yönünde davranışlar sergileyecektir. Belirtilerin başlaması, yani kişinin zihninde bir şeylerin değişmeye başlaması doğru bir yöntem kullanıldığı takdirde günler içinde fark edilecek, ve aynı hızda da gelişme gösterecektir.

3 Yorum

  1. Soğutma ve bağlama büyüsü

    Benim 5 yılık bir evliliğim var bir aylik bir arkadaşım vardı yeni tanışmıştık arkadaşım evime gidip geliyordu bu böyle bir iki ay devam eti ben onu bir dost gibi görüyordum meğerse koynumda yılan beslemisim ne kahpe olduğunu bilemedim eşimi ayartip aramızı bozdu eşimi bana karşı sogutu elinden ne geldiyse yaptı sonunda eşimi aldı benden eşimle aram bozuldu ve ayrıldık şuan eşim onunla birlikte esimi ondan geri alabilmek için çok şey yaptım işe yaramadı en son medyum Hakim hoca ile iletişime geçtim olan biteni anlatım eşimi geri istiyorum dedim ve bakımlar yaptı bakımdan sonra da çalışmalara başladık sağolsun Hakim hocam çalışmaları yaptı bitirdi ve eşim bana geri döndü Allah razı olsun Hakim hocam dan benim gibi sorunu olan Hakim hocam ile iletişime geçin derim . 0533 052 29 01

  2. Bağlama büyüsü

    Merhaba arkadaşlar ben sevdiğim kızı kendime bağlamak için bir kaç tavsiye aldım ve bunu sizinle paylaşmak istedim ben aldığım tavsiyelerden memnun kaldım ve sizlere bende bir tavsiye vereyim medyum Serhan hocam ile iletişime geçmiştim geçen günler de sevdiğim kızı kendime bağlamak istediğimi söyledim ve bir takım bakımlar ve calismalar yaptı 13 günlük çalışma ile sevdiğim kızı bana bağladı ne yalan soyleyim ben bu kadar kolay olacağını hiç düşünmemiştim sevdiğim kız bana geri döndü ve bağlandı Allah Serhan hocam dan razı olsun şuan çok mutluyum ne desem az Serhan hocama elleriniz dert görmesin hocam alla uzun ömür versin size saygılar ….

  3. Sevgilim bana geri döndü

    Benim sevgilim bir başka kızla beraber ve ben bunu gördükçe deliye dönüyorum ne yapsam diye düşünürken birden internete araştırma yaptım ve İranlı medyum Selman hocam ile görüştüm ve sevgilimi o kız dan ayırıp bana gelmesini istedim Allah razı olsun İranlı Selman hocam dan bir kaç çalışma yaptı sevgilimi bana geri getirdi çok teşekkür ederim hocam ellerinizden öperim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir