Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü
Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü

Bayanlar ilgilerini çeken ve aşık oldukları erkeklerin ilgilerini çekebilmek için birçok farklı yola başvurabilirler. Kimi zaman çılgınlık boyutunda olabilen bu girişimler sonuç vermedikçe insanların daha çok üzülmelerine ve aynı zamanda çevrelerinde ki kişileri de üzmelerine neden olabilir. Ancak manevi enerjilerin veya büyü işlemlerinin güçleri hakkında bilgileri olan bayanlar bu gibi durumlar da kaldıkları zaman Erkeği kendine aşık etme büyüsü işlemlerinin kendilerini kısa zaman içinde istedikleri sonuca ulaştıracağını bilmektedirler.

Bu işlemler de erkeklerin kendilerine ait olan özel eşyalarına veya resimlerine bazı özel dualar okuyan medyumlar kısa zaman içinde o erkeklerin düşüncelerini değiştirmekte ve kendilerini seven bayanlara aynı şekilde karşılık vermelerini sağlayabilmektedirler. Çok eski bir geçmişi olması ve aynı zamanda sürekli olarak yapılması sebebi ile birçok kişi bu işlemler hakkında gerekli bilgilere sahiptirler. Ancak yine de asla bu işlemlerin bilinçsiz bir şekilde yapılmaması ve aynı zamanda her zaman için bu tarz işlemleri resmi olarak yapan medyumların kapılarının çalınması gerekmektedir.

Deneyimli medyumlar bu işlemler hakkında kendilerinden talepler de bulunan insanlara gerekli bilgileri verdikleri gibi aynı zamanda kendilerini en doğru şekilde yönlendirip mutlaka sabırlı bir şekilde beklemelerini sağlamaktadırlar. Eğer bu işlemler sonuç vermiyorsa bunun birçok sebebi olabilir. İnsanların farklı bir büyünün etkisinde olmaları, enerjilerinin çok yüksek olması veya kendilerini korumak için manevi koruna işlemlerinden yardım almaları bu tarz işlemlerin etki sürelerini direk olarak etkileyebilmektedir.

Bu gibi durumlar da karamsarlığa kapılmak yerine mutlaka Erkeği kendine aşık etme büyüsü işlemlerini yapan medyumların kapılarını çalmak ve durumu kendilerine iletmek gerekmektedir. Bu sayede hem gerekli adımlar atılabilir hem de istenen sonuç için doğru kararlar verilebilir.

8 Yorum

 1. Almanya'dan Kübra

  Herkese İyi günler.

  Ben Almanya’dan bu yorumumu yazıyorum hayatım boyunca evlilik hayalini kurduğum erkeği sonunda buldum derken ilk defa karşılıksız aşk dedikleri duyguyu da onunla yaşadım. Aşık olmak gerçekten çok zor hele’ki bu devirde hissettiğim duyguları ona anlattım ama kabul etmedi, aynı iş yerinde çalıştığım için unutmak veya vazgeçmek aklıma gelmediği gibi reddetmesi beni daha çok kendisine duyduğum ilgiyi artırdı günlerce ne yapmam gerektiğini düşündüm büyüye başvurmak geldi aklıma buralarda medyum bulmak çok zor olduğu için bende İnternet üzerinde Türkiye’deki medyumları araştırdım bu yola Medyum Hakim hoca ile girmeye karar verdim. Numarasını arayıp içinde olduğum duyguları anlattım aşk büyüsünü ben ve hoşlandığım erkek için başlattı. Çok fazla geçmeden büyü etkisini gösterdi birlikte öğle arası yemek molasına beraber çıkma isteğimi kabul edince anladım Hakim hocanın başardığını bugün flört etmemizin 5 haftası Hakim hoca sayesinde istediğim mutluluğu yakaladım Allah razı olsun bana göre gayet başarılı bir medyum kendisi. 0533 052 29 01

  • Aybüke / İzmir

   Kübra arkadaşa katılıyorum Hakim hoca tanıdığım bir çok medyumdan hem seviye olarak hemde uzman olarak yüksekte bir hoca dört çalışma yaptı benim için üç tanesi olumlu sonuçlar verdi. Son olarak şirinlik büyüsünü başlattı birinci haftası dolmak üzere istediğimi alacağıma emin olduğum için Hakim hocaya çok güveniyorum.

 2. Şüheda

  Merhaba erkek arkadaşımın ortada hiç bir şey yokken terk edip gitmesi beni hep fiziksel hemde ruhsal yönden çok kötü günler yaşattı . 3 yıl boyunca yaptığı her hatayı görmezden geldim hep alttan aldım ama bunu farklı bir durumdu . Arkadaş çevrem haftalarca bana ulaşmaya çalıştı yemeden içmeden kesildim bu durumum ailemi ciddi anlamda tedirgin edip korkuttu, amcamın kızı odama gelip konuşmak istediği andan itibaren toparlanıp kendime gelemem gerektiğini anladım amcamın kızı çok iyi tanıdığı medyum Serhan hoca ile telefonda beni tanıştırdı. Aslında İlk başta istemedim ama sevgime yenilik düşüp Serhan hocadan aşık etme büyüsünü yapmasını rica ettim . Sağ olsun beni kırmadı ve ricamı yerine getirdi, büyü gayet olumlu bitti. Ben ve amcamın kızı büyü etkisi altında olduğu için barıştığımızı ve bana karşı olan aşkının zorla büyü yüzünden olduğunu bile bile kabul ettik Allah bütün kara sevdaya tutulanların yardımcısı olsun gerçekten çok zor. Ricamı kırmayıp yardım eden Serhan hocaya çok teşekkür ederim.

 3. zeliş

  Medyum suarez hocanın şimdiye kadar’ki bir çok yapmış olduğu çalışmaları takip edip alınan sonuçları araştırdım. Erkeği aşık etme büyüsü evlilik büyüsü bağlama büyüsü ve özellikle kısmet açma büyüsünde bir çok başarıya imza attığını öğrendim bunun için bende işimi şansa bırakmak istemedim suarez hocam ile en büyük hayalimi gerçekleştirmek istedim. Tek isteğim çocukluktan belli aşık olduğum kişinin beni fark edip sevmesi inşallah suarez hocam bu hayalimi gerçekleştirmemde yardımlarını eksik etmeyecek hocama güvendiğim kadar inanıyorum hakkımızda hayırlısı neyse o olur inşallah Allah’ın izniyle

  İyi geceler. 0531 088 41 19

 4. Hülya

  Şahsen benim tek güvendiğim ve sıkıntılarıma çözüm yolu aradığım zaman şüphesiz tek akıl aldığım medyum Afran hocadan başkası değil.

 5. yaren

  Selam aşık ettirme büyüsünü denemek istiyorum ama kafamda soru işaretleri var bana yardım edebilecek biri vardır bence 2 defa üst paramı kaptırdım güven problemi yaşıyorum büyü yaptırıp sonuç aldığınız gerçek bir medyum oldu’mu olduysa hangi hoca

  • Ceylan / İzmit

   Çok geçmiş olsun bende senin gibi ilk deneyimimde paramı kaptırdım yaren, ama sonunda istediğim medyumu bulup istediğim büyüyü yaptırdım şimdiye kadar yaşadığın olayları unut Medyum Hakim hoca profesyonel bir medyum sana Hakim hoca ile büyü yaptırmanı şiddetle öneriyorum.

   • Neslihan

    Ben şahsen Ceylan hanıma katılıyorum Hakim hoca ile papaz büyüsü için tanışmak nasip oldu tavsiye üzerine Hakim hocayla iletişim kurdum istediğim gibi oldu her şey sağlam bir medyum bu işin hakkından yeterince geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir