Ebced İlmi

Ebced İlmi

Ebced İlmi
Ebced İlmi

Bilime meraklı olan kişiler genellikle ebced ilmi gibi özel konular hakkında elde ettikleri bilgilerden sonra çok şaşırmaktadırlar. Çünkü bu gibi alanlarda yapılan çalışmalar ile elde edilen sonular kesinlikle ünlük hayatta kolay kolay rastlanamayacak işlemlerdir. İnsanların tarihin her döneminde yardım aldıkları bu özel alanda çok büyük bilim adamları yetişmiş ve sürekli olarak insanlara faydalı olmak için ellerinden geleni yapmışlardır.

Günümüzde de ebced ilmini doğru bir şekilde uygulayan ve kendilerinden yardım isteyen kişilere yardımcı olmak isteyen çok sayıda kişi bulunmaktadır. Bu alanda yetişmiş bir kişi olmak için çok uzun süre eğitim almak veya sürekli olarak denemeler yapmak gerekmektedir.

Çünkü ebced hesabı konusunda çalışmalar yapmak çok ama çok zordur. Her harfin bir sayıyı ifade edilmesi, o harflerin oluşturduğu kelime veya cümlelerin sayı değerlerinin bulunması ve daha son bu sayıların ne anlama geldiğinin doğru bir şekilde yorumlanması ciddi bir bilgi birikim gerektirmektedir. İnsanların sürekli olarak farklı amaçlar için kullandıkları bu alan özellikle gelecek hakkında bilgiler almak için yoğun olarak kullanılmıştır.

Kimi zaman insanların isimlerinin ebced hesabını yapan uzmanlar daha sonra ortaya çıkan sayı ile o ismi karşılaştırmakta ve o kişilere gelecekleri hakkında tahmini bilgiler vermektedirler. Bu tekniği doğru bir şekilde kullanabilmek için yorum yeteneği de oldukça gelişmiş olmalıdır. Bu sebeple ebced hesabını yaptıracak kişiler çok titiz bir şekilde seçilmelidir.

5 Yorum

 1. Büşra'nur / Bursa

  Selam merhaba öncelikle medyum Hakim hocanın benim için hesapladığı ebced hesaplaması benim ve yakın zamanda karşıma çıkacak olan biri ile flört etmeye başlayacağımız tarihi sonuç olarak çıktı. Çok tatlı bir çocukla tanıştım gerçekten şok oldum eğer tarih sonucu’da doğru çıkarsa 2 hafta sonra pazartesi günü bana açılacağına inanıyorum bu işlem şimdiye kadar en çok hoşuma giden çalışmalar arasında Hakim hocanın doğru tahminleri ile en baş sırada artık.

  • Ebu Bekir

   İyi akşamlar Büşra’nur Hakim hoca bana’da ebced çalışmasını yaptı.
   İnşallah bende sizin gibi istediğim mutluluğu yaşarım.

 2. Kübra

  Ebced ilmini ben sadece Serhan bey’le denedim. Serhan bey’in hesaplamaları yaşantımda çok ama çok dikkat çeken değişiklikler olacağını işaret etti. En çok beni heyecanlamama sebep olan sonuç ise çalıştığım özel bir şirkette personel müdürlüğüne yükseleceğimi ikinci sonuç ise kullandığım aracın kısa bir zaman sonra satıp onun yerine son model sıfır bir araç alacağım bende büyük etki yarattı.

 3. Yağmur / Almanya

  Ya kusura bakmayın ama ben pek inanamıyorum bu olaya arkadaşımın tavsiyesi ile Atilla hoca hesap yaptı. Benim ansızın bir düğün kararı alacağımı söyledi. Bu noktada benim inancım kalmıyor ben şu aylarda hatta uzun bir süre sevgili dahi kabul etmiyorum ama bakalım Atilla hocanın yaptığı büyüler olumlu sonuç verdi ama ilk defa olmamasını çok istiyorum sonucun.

 4. Tahsin

  Herkese günaydın İranlı medyum Selman hoca ebced hesabı ile çok sağlam arkadaşlar dostlar edineceğimi söyledi inşallah öyle olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir