Celb Çalışması

Celb çalışması

Celb Çalışması
Celb Çalışması

Çok eski zamanlardan bu yana yapılan ve kendine has bir tarzı olan celb çalışması özellikle deneyimli kişilerin farklı bilim dallarından faydalanarak yapabildikleri işlemlerdir. Havas ilmi içinde yer alan ve çok zor bir şekilde yapılan bu çalışmalarda amaçlar çok farklı olabilmektedir. Yapılan işlemlerde insanların doğum bilgilerinden resimlerine kadar birçok bilgi ve nesneye ihtiyaç olabilir. Bunun yanında işlemlerin yapılacağı zaman da son derece önemlidir. Bu işlemler diğer manevi işlemler gibi kısa zaman içinde sonuç vermeyebilir. Ortalama etki süresi 90 gün olup insanların sabırlı bir şekilde sonuç almayı beklemeleri gerekmektedir.

Bu işlemleri yapacak olan kişiler havas ilmi ve ebced hesabi gibi farklı konularda da kendilerini geliştirmeli ve yeterli bilgiye sahip olmalıdırlar. Aksi takdirde yapılan işlemlerden istenen sonucun alınması olanaksız olacaktır. Celb kelimesinin anlamı çağırmak veya davet etmektir. Yani bu işlemleri yapan kişiler aslında istedikleri soncu kendilerine çağırmaktadırlar. Sevdikleri kişileri, aşkları veya herhangi birini çağırmak olarak da adlandırabilmektedir. Bu işlemlerde konunun ne kadar acil olduğu ve aynı zamanda önemine göre farklı teknikler kullanılabilmektedir. Bu sebeple celb işlemlerini yapacak olan kişilere gerekli bilgiler eksiksiz bir şekilde verilmelidir. Yapılacak olan işlemlerin kısa zaman içinde sonuç vermesi beklenmemelidir. Zaten işlemleri yapacak olan kişilerde insanlara bu konuda gerekli bilgileri verip nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda uyarmaktadırlar.

Celb yaptırmadan önce bakım yaptırmak

Celb çalışması yapılacak olan kişilerin üzerinde herhangi bir manevi enerji olmamalıdır. Yani insanlar farklı bir büyünün, vefkin veya muskanın etkisinde olurlarsa o zaman yapılacak olan celb işlemlerinin herhangi bir etkisi olmamaktadır. Bu sebeple bu işlemlerde uzmanlaşan kişiler öncelikle bakım çalışması yaparak insanları tam olarak kontrol etmekte ve daha sonra celb işlemlerine başlamaktadırlar. Bu zamana kadar en çok yapılan işlemlerden biri olan ve aynı zamanda manevi enerjilerin güçlerinden emin olan kişiler bu işlemlere karşı ayrı bir ilgi göstermektedirler. Bakım işlemi yapmadan direk olarak celb çalışmalarına başlayan kişiler insanlar için çok ciddi risklerin ortaya çıkmasına neden olabilmektedirler. Çünkü celb işlemi yapılacak olan kişilerin üzerinde farklı tarzda bir işlemin etkisi var ise o zaman durum çok riskli bir hale gelebilmekte ve insanlar çok ciddi bir şekilde sorun yaşayabilmektedirler. Bu enerjilerin ve etkilerin en kısa zaman içinde yok edilmesi ve insanların öncelikle manevi anlamda temizlenmeleri gerekmektedir. Bilindiği gibi kötü amaçla yapılan bir manevi işlemin etkine giren kişiler çoğu zaman sıkıntılı bir hayat yaşamakta ve bu durum aynı zamanda ailelerini de ciddi bir şekilde sıkıntıya sokabilmektedir. Bu sebeple celb işlemleri gibi ciddi işlemleri yapacak olan kişiler kesinlikle bu anda kendilerini kanıtlamış olan güvenilir kişilerin kapılarını çalmaya özen göstermelidirler. Aksi halde ortaya çıkacak olan sorunlar herkesi etki altına alabilmektedir.

Farklı amaçlara Celb çalışması

Celb işlemleri birçok farklı amaç için yapılabilmektedir ve bu sebeple farklı isimler ile anılabilmektedir. Genellikle yapılış amaçları ile anılmakta olan bu işlemler muhabbet celbi, evlilik celbi, bağlama celbi, şirinlik celbi, soğutma celbi, ayırma celbi veya kısmet açma celbi isimleri ile bilinmektedir. Bu işlemleri yapacak olan kişiler öncelikle insanların ne istediklerini tam olarak bilmeli ve anlamalıdırlar. Daha sonra duruma en uygun teknikleri belirleyip işlemlere başlamalıdırlar. Bu işlemlerde insanların isimleri, resimleri veya kendilerine ait olan kişisel bilgileri gerekmektedir. Aynı zamanda insanların anne veya baba isimleri de bu işlemler de çok ciddi önem taşımaktadır.

İlk olarak insanların kendi isimleri ve annelerinin isimleri ile ebced hesabı yapılmaktadır. Bu işlemlerde en önemli konulardan biri de celbin ne zaman yapılacağıdır. Hatta bu işlemlerde işlemlerin yapılacağı saatlerin dahi çok ciddi önemi olabilmektedir. Yapılan ebced hesabından sonra insanların yıldız ve burçları belirlenir. Bununla birlikte ayın durakları ve aynı zamanda ayın halleri de hesaplanır. Bu işlemlere başlamadan önce mutlaka kullanılacak olan nesneler ilgli ortamda hazır bulunmalıdır. Bu işlemlerde genellikle gül suyu, safran veya misvak kullanılmaktadır. Bunun yanında celb uygulamalarında kullanılmakta olan özel kağıtlar da aynı ortamda hazır olarak bekletilmelidir. Tabi bu işlemlerde en önemli olan konuların başında hazırlanan celb işlemlerinin ilgili kişiler tarafından üzerlerinde taşınmalarıdır.

Celb nasıl muhafaza edilir

Hazırlanan celpler gümüş bir kolye içinde taşınmalı ve dış etkenlerden korunmalıdır. Özellikle su geçirmeyen ve aynı zamanda darbelere dayanıklı olan kaplar tercih edilmelidir. Ortalama 90 gün gibi uzun bir süre içinde etkilerini göstermekte olan bu işlemleri yapacak olan kişiler sabırlı bir şekilde beklemeleri ve bu süre içinde kesinlikle karamsarlığa kapılmamalarını da bilmelidirler.

Bu işlemlerin mutlaka konu hakkında uzmanlaşan ve her zaman için ne yaptığını bilen kişiler tarafından yapılmaları gerekmektedir. Aksi takdirde hem istenen sonuç alınamayacak hem de ortaya çok ciddi sorunlar çıkabilecektir. Bu işlemler hakkında bilgileri olan ve yeterli deneyime sahip olan kişiler çoğu zaman kendileri için yapacakları işlemlerde başka kişilerden yardım almaktadırlar.

Bunun sebebi ise insanların kendileri için yaptıkları celb işlemlerinin genellikle sonuç vermemesidir. Aynı zamanda bu işlemlerin etkilerinden kurtulmak isteyen kişilerde aynı şekilde kendi başlarına işlem yapmak yerine başka kişilerden yardım alma yoluna gitmektedirler. Etkilerinin görülmesinden sonra insanların istedikleri sonuca kesin bir şekilde ulaşabilmelerini sağlamakta olan bu işlemlerin her adımında son derece dikkatli olmak gerekmektedir.

Harekete geçecek olan enerjilerin ne kadar güçlü olacağını bilmek ve yaşanacak herhangi bir aksiliğin ne kadar ciddi sorunlara neden olacağını da bilmek çok önemlidir. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemler günümüzde de sık sık yapılmakta ancak bu işlemleri yaptırmak için güvenilir birini bulabilmek her zaman için çok zor olmaktadır.

Celb çalışmasının manevi enerjileri

Bilindiği gibi manevi enerjiler gerek özellikleri gerekse güçleri sebebi ile her zaman insanların ilgilerini çekmişlerdir. Bu işlemleri diğer manevi işlemlerden ayıran en önemli özellikleri ise bazı bilim dalları ile birlikte yapılmasıdır. Diğer işlemlerde belli başlı teknikler kullanan uzmanlar aynı zamanda çok gerek olmadıkça başka dallardan yardım almaya gerek görmemektedirler. Bu sebeple bu işlemleri kullanmak birçok kişinin ilk tercihi olabilmektedir.

Ancak celb çalışması yapmak çok daha kapsamlı ve aynı zamanda bilgi isteyen bir işlemdir. Bu sebeple hem bu işlemleri kullanmak isteyen hem de bu işlemleri yapacak olan kişiler çok dikkatli olmalıdırlar. İnsanların doğum bilgilerinden isimlerinin ebced hesabına kadar birçok önemli bilgiyi bir arada kullanmak gerektiği için bu işlemleri yapacak insanlar çok uzun zaman boyunca kendilerini geliştirmeli ve gerekli donanıma sahip olmadan asla bu işlemleri yapmamalıdırlar.

Amaç her ne olursa olsun bu işlemler çok büyük bir titizlik ve emek istemektedir. Özellikle doğru zamanlarda ve doğru teknikler ile yapılması gereken bu işlemler aynı zamanda hata payı olmayan uygulamalardır. Bu sebeple insanlar bu işlemleri yapacakları zaman kimlerden yardım aldıklarına dikkat etmeli ve ilgili kişiler hakkında titiz bir şekilde araştırma yapmalıdırlar. Çoğu zaman aceleleri olan veya çaresizlik içinde olan kişilerin aldatılması için kullanılabilen bu işlemler sebebi ile mağdur olmamak için bu tarz konularda risk almamak gerekmektedir.

3 Yorum

 1. KAAN KERVANCIOĞLU

  Ya iki defa dolandırıldım ben giden paraya üzülmüyorum gitsin başımın gözümün sadakası olsun istemiyorum’da ama sadece hoşlandığım kızın gözünde çok değil ya biraz ya birazcık hoş görüneyim yakışıklı sempatik biri olarak teklifimi kabul etsin istedim. Allah beni böyle yaratmış sakın yanlış anlamayın başka birisi olsa umurumda olmaz beni nasıl gördüğü yada neyi olarak gördüğü aşık olduğum kız beni kabul etmiyordu şirinlik celb büyüsünü iki tane ağzımı bozmak istemiyorum ama neyse medyum görünümlü duygusuz mahluk oyun oynadı benimle ikisine’de inandım kayboldu gittiler ortadan isimlerini hiç boşuna vermek istemiyorum. Yok oldular ne numaraları nede İnternet siteleri var son kurbanları bendim sanırım Allah sorsun arkadaşlar ne diyeyim ben istediğim celb çalışmasını süryani hoca ile başardım ya hoşlandığım kızın benim hakkımdaki düşünceleri değişti ya başka ne isterim’ki daha iki soytarının ismini boşuna verip karşınıza çıkacak medyumlara ön yargılı davranmanızı istemiyorum ben o ayıbı süryani hocaya karşı yaptım sonunda çok pişman oldum. Medyum diye gezinen boş insanların değil ama ilmi de yüreği kadar güçlü olan süryani hocanın ismini’de yaptığı işi’de size gönül rahatlığıyla tavsiye ederim muazzam bir medyum sohbeti olsun insanlara yaklaşımı olsun taktire şayen birisi saygılarımı sunar ellerinden öperim süryani hocamın. 0531 088 4119

  • Sevcan

   Kaan bey çok haklı bende aynı duruma maruz kaldım. Giden para gerçekten yaptırmak istediğiniz işlem ne kadar önemli yeri olursa sizde aldatıldığınızı fark ettiğiniz çok kötü duygular yaşayabiliyorsunuz. Aslında bir daha bu işlere bulaşmamayı düşündüm yaptım’da aslında ama ofisten çok samımı olduğum Cansu’yla sohbetimiz arasında bu konular açıldı. Bende anlattım dolandırıldığımı, hiç bu konuları açmamıştık aramızda normal şeyler olmadığı için keşke daha önceden konuşsaydık süryani hocayla paramı kaybetmeden önce tanışırdık. Her işte bir hayır vardır dedik benim ve ailem için koruma büyüsünü başlattım. O günden sonra içim rahat medyum arayan kim varsa vakit’ini ve parasını hiç risk etmeden süryani hocadan yardım almayı denesin iyi günler. 0531 088 4119

   • Burcu

    Yaa İnşallah bende sizin gibi güzel sonuç alırım sevgilimin benden ayrılacağını hissettiğim için bağlama büyüsü hakkında bilgi topladım ama medyum tecrübem olmadığı için biraz çekindim. Yorumlarınız bana çok içten geldiği için bu yolda süryani hocanın yardımını aldım, çalışmayı’mı derler büyüyü’mü inanın hiç bir fikrim yok bu konuda ama 5.günü bitti ciddi anlamda erkek arkadaşım fark edilmemesi imkansız değişim gösterdi. İnşallah sonuna kadar böyle gider onu kaybetmek istemiyorum. 0531 088 4119

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir