Büyü Yapılan İnsan Nasıl Kurtarılır

Büyü Yapılan İnsan Nasıl Kurtarılır?

Büyü Yapılan İnsan Nasıl Kurtarılır
Büyü Yapılan İnsan Nasıl Kurtarılır

Büyülerin etkisine giren birçok kişi bu durumun farkına varmaz ve uzun zaman boyunca bu işlemlerin etkilerinde kalarak aslında kurtulma ihtimalleri olmasına rağmen ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmaya devam ederler. Kimi zaman insanlara ciddi sıkıntılar yaşatabilen kimi zaman ise kendilerine hiçbir şey hissettirmeyen bu işlemlerin etkilerinden kurtulmak için kesinlikle güvenilir bir medyum tarafından büyü bozma işlemi yapılması gerekir. Büyü yapılan insan nasıl kurtarılır, bu durum ne kadar zaman alır veya kimlerden yardım alınmalıdır gibi soruların yanıtlarını kesinlikle kendilerini kanıtlamış olan güvenilir ve gerçek medyumlardan almak gerekir.

Büyü bozma işlemleri medyumları en çok zorlayan ve aynı zamanda en çok zaman alabilen işlemlerdir. Bu sebeple bu tarz işlemleri çok az kişi yapabilir ve genellikle sonuç almak sanıldığı kadar kolay olmamaktadır. Kullanılması gereken sadece bir teknik vardır. Bilinçsiz bir şekilde yapılan tüm işlemler insanların çok daha ciddi sorunlar yaşamalarına neden olacağı için kesinlikle her türlü konu hakkında işlem yapabilen güvenilir medyumlardan yardım almaya dikkat edilmelidir.

Büyü Bozma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Bugüne kadar medyumları en çok zorlayan işlemlerden biri olan büyü bozma işlemlerin de medyumların okumaları gereken bazı özel tılsımlı sözler vardır. Bu sözler çok güçlüdür ve doğru bir şekilde okunduğu zaman kısa süre içinde tüm büyülerin etkilerini yok edip insanları kurtarabilirler. Çok az medyumun yapabildikleri bu işlemlerden sonuç alabilmek için çok dikkatli olmak ve aynı zamanda kesinlikle tüm adımları doğru atmak gerekir.

Kimi zaman hayvan kurban etmekten büyüleri tersten yapmaya kadar farklı teknikler kullanabilen medyumlar aslında bu işlemler ile çok ciddi riskler aldıklarını bilmelidirler. Özel sözlerin düzenli bir sistem ile okunması gereken büyü bozma işlemlerinden ne kadar zaman içinde sonuç alınacağını bilmek kesinlikle mümkün değildir. Büyülerin tüm etkileri tamamen yok olana kadar bu sözlerin okunması gerekir ve medyumların da çok sabırlı bir şekilde hareket etmeleri önerilir. Çünkü bazı durumlar da işlemlerin sonuç vermesi gerçekten de tahmin edilenden daha uzun sürebilir. Bu sebeple büyü yapılan insan nasıl kurtarılır sorusuna yanıt arayan kişilerin mutlaka işinin ehli bir medyumdan bilgi alması gerekir.

2 Yorum

  1. Suat kelleci - HAKİM HOCANIN ÖLÜM BÜYÜSÜ BOZMASI

    Hakim hoca sayesinde kız kardeşim aklını yitirmekten son anda kurtuldu. Hakim hocanın bile söylemeye dili varmadı ama bozulması çok zor bir büyü yaptırmışlar. 12 gün boyunca sadece kardeşimle ilgilendi Hakim hoca ben babam annem ablam ne kadar teşekkür etsek hakkı ödenmez Hakim hocanın önce ermeni büyüsü sonrasında canbar büyüsünü aralıksız bir şekilde devreye sokup büyüyü bozdu kardeşim şimdi piskolojik olarak kendisini toparlamaya çalışıyor, ben ve ailem canı gönülden Hakim hocaya her zaman borçlu hissediyoruz kendimizi

  2. MEDYUM SERHAN'IN YAPTIĞI BÜYÜYÜ FRANSA'DAKİ MEDYUMLAR BOZMADI

    Herkese Fransa’dan kucak dolusu sevgilerimle güzel ülkemi özellikle cana yakın sıcak kanlı insanını nasıl özledim anlatamam. 8 sene olacak buraya yerleşeli bir günü bile bana samimi gelmedi herkes demiyorum ama çoğu insan burada yobazlıktan başka bir’şey bilmiyorlar. Bulunduğum rezidans bana karşı sürekli cephe alıyor. Taşınmam için bütün çirkefliklerini gösteriyorlar. İki bayan yaşıyoruz susuyorduk ne oluyorsa ama bir yere kadar bizde insanız çok büyük bir laf dalaşı başladı aramızda onlar kendi dillerinde küfür edince bizde arkadaşımla Türkçe hakaretler savurduk. Burada ırkçılık yapıyorum sanmayın onlar bizim dili bilip konuşmuyorsa bizde onların dili bilip konuşmayız hem Türkçe karşılık vermek benim ve arkadaşımın içini aşırı derecede rahatlattı. o bir yandan ben bir yandan ağızlarının payını verip içeri girdik 🙂 aradan bir hafta geçti saçma sapan bir sebepten işten kovuldum başka bir iş ararken arkadaşımda kovulunca ilk ne oluyor dedik birbirimize diğer iş denemelerimizde boş çıkınca bize normal olmayan bir kötülük yapıldı buradaki medyumların hiç birine bırakın güvenmeyi beraber markete gitmem. Türkiye medyumları arasında Serhan hoca dikkatimizi çekti ulaştık kendisine bakım yaptık’dan sonra ikimiz için felaket büyüsü yapıldığını söyledi. Serhan hoca büyüyü bozmaya çalışırken ikimiz birden ağır şekilde hastalandık yataktan çıkamıyorduk. Serhan hoca büyüyü yapan medyum yaptığı büyü üzerinde ağır çalışmalar yaptığı için hasta düştüğümüzü büyünün bozulmaya çok yaklaştığını söyleyince bunun kimin yaptırdığını bulmamız için arkadaşımla ortak bir karara vardık. Normalde karınca incitmekten korkarız ama bize bunu yapanın ettiğini bulması lazımdı, Serhan hoca büyüyü bozdu geldiği gibi yaptırana geri gönderdi 1 buçuk hafta sonra 6 evin birden hastalanması bariz her’şeyi gösteri bize Serhan hoca benim yaptığım büyüyü bozmazlar dedi siz istemediğiniz sürece devam edecek demesiyle yine vicdanımız vazgeçtik ama onlar bizim yerimizde olsaydı kesin acı çeke çeke ölmemizi seyrederlerdi. Ne diyelim Allah Türkiye’min insanından dünyanın her karışına biraz versin’ki biraz insanlık biraz vicdan dağıtsınlar. 0538 774 31 40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir