Büyü neden yapılır

Büyü Neden Yapılır

Büyü Neden Yapılır
Büyü Neden Yapılır

Büyüler insanların günlük hayatta ulaşamadıkları sonuçlara kısa zaman içinde ulaşabilmelerini sağlamak amacı ile yapılan son derece özel ve gizemli işlemlerdir. Herkes bu işlemleri yapamaz. Bu sebeple kesinlikle kulaktan dolma bilgiler ile hareket etmemek ve her zaman için bu işin ehli olan güvenilir kişilerden destek almak gerekir. Çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak insanların farklı amaçlar ile denedikleri bu işlemler hakkında araştırma yapıldığı zaman kimi zaman çok basit kimi zaman ise çok riskli teknikler ile yapılabildikleri hemen görülebilir.

Sadece çok deneyimli ve çok güvenilir medyumların yapmaları gereken büyü işlemleri sayesinde kimi zaman çok ciddi sorunların çözülmesi mümkün olabilirken kimi zaman ise insanlar ulaşamadıkları hedeflere çok basit bir şekilde ulaşabilirler. Bu işlemler de çok farklı teknik ve nesneler kullanılabilir. Aynı zamanda medyumlar büyü işlemlerini yaparken çok özel tılsımlı sözleri de kullanabilirler.

Ortaya çıkan manevi enerjiler çok güçlü olabildiği için kimi zaman en basit işlemler dahi insanlar için ciddi sorunlara neden olabilir. Bu sebeple bu işlemler de çok dikkatli olmak ve kesinlikle bilinçsiz bir şekilde hareket etmemek gerekir. Ak ve kara büyüler olarak ikiye ayrılan bu işlemler de amaç hem iyi hem de kötü olabilir. Ancak amaç ne olursa olsun kesinlikle risk almadan hareket edip ilk seferinde sonuca ulaşmaya çalışmak son derece önemlidir.

Aşk İçin Yapılan Büyüler

Büyüler de birçok farklı amaç olabilir. Bu amaçlardan biri de insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilmelerini sağlamaktır. Aşk büyüsü adı ile yapılan bu işlemler ile insanların düşünceleri kolay bir şekilde etki altına alınabilir ve kısa zaman içinde kendilerini seven kişiye deli gibi aşık olmaları sağlanabilir. Birçok kişi sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan ilgisizliğinden dolayı çok ciddi sorunlar yaşamaktadırlar. Karşılıksız yaşanan bir aşk kadar insanı üzecek bir şey olmadığı düşünülür. Bu durum gerçekten de insanların asla içinde olmak istemedikleri bir durumdur. Herkes sevdiği kişi ile uzun zaman boyunca mutlu ve mesut bir şekilde yaşamak ister ve bunun içinde elinden geleni yapabilir. 

Eğer bu konuda istenen sonuca ulaşmak mümkün olmaz ise o zaman insanların yaşadıkları sorunlar çok daha büyük olabilir. Bu maalesef birçok kişinin başına gelebilen bir durumdur. Bu sebeple insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilmek için kimi zaman tahmin edilenden çok daha büyük emekler vermek zorunda kalabilirler. Ancak aşk için yapılan büyüler bu kişilerin çok kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmelerini sağlamak için yeterli olabilir. Çok etkili ve çok güçlü olan bu işlemler bugüne kadar birçok kişinin amacına ulaşmasını sağlamıştır. Basit tekniker ile insanların düşünceleri kontrol altına alınır ve insanlar bu sayede sevdikleri kişiler ile mutlu bir aşka ilk adımlarını atabilirler.

Bağlamak İçin Yapılan Büyüler

Partnerlerinden istedikleri gibi karşılık göremeyen veya onların kendilerine karşı olan ilgilerinden memnun olmayan kişiler genellikle bağlama büyüleri ile o kişilerin düşüncelerini kontrol altına almak isterler. Bu çok yaygın bir düşüncedir ve bugüne kadar birçok kişi bu işlemler ile hayal ettikleri gibi mutlu bir ilişkiye sahip olmayı başarmışlardır. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman etki altına alacakları kişilerin resimleri veya eşyalarından yardım alabilirler. Bu nesneler üzerine okunacak olan özel tılsımlı sözler ile kısa zaman içinde o kişilerin düşüncelerin de istenen her türlü değişim sağlanabilir. Özellikle sevdikleri kişilerin kendilerine olan ilgisizliğinden yakınan kişiler için bu işlemler çok önemli olabilir. Bitmeye yüz tutmuş olan bir ilişkinin geleceğini kurtarmak ancak garantili bir medyumun yapacağı bağlama büyüsü ile mümkün olacaktır. 

Yapılan işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjiler çok güçlüdür ancak insanlara kesinlikle zarar vermez. Aynı zamanda bu kişiler bu durumdan kesinlikle bir sıkıntı hissetmedikleri gibi kısa zaman içinde sonuç alınmasını sağlarlar. İsteyen herkes bu işlemleri deneyebilir ancak önemli olan gerçek ve güvenilir bir medyumdan yardım almaktır. Bunu sağlamak için ise öncelikle gerçek medyumların sahip olmaları gereken özellikler hakkında araştırma yaparak harekete geçip bağlama büyülerinin nasıl yapıldığını anlamaktır.

Evlilik İçin Yapılan Büyüler

Evlilik hayali olup bu hayallerine bir türlü ulaşamayan kişiler için evlilik büyüleri akıllara gelen en ciddi çözümlerden biridir. Özellikle üzerilerinde dolaşan kötü enerjilerin etkilerini yok edip kısa zaman içinde istedikleri gibi bir yuva kurmak isteyen kişiler bu işlemlere büyük önem verirler. Bir kişinin evlilik hayalinin gerçek olmamasına neden olan birçok durum olabilir. Örneğin o kişi için kısmet kapama büyüsü yapılmış olabilir. Veya bu kişilerin kısmetleri gerçekten de kapalı olabilir. Kimi zaman evlilik durumuna hiç gelemeyen kimi zaman ise bir partnerleri olmasına rağmen bir türlü onunla mutlu bir yuva kuramayan insanlar genellikle medyumların kapılarını çalarak onlardan evlilik büyüleri hakkında yardım almak isterler. 

Bu işlemler kişilerin direk olarak evlenmelerini sağlayan işlemler değillerdir. Bu sebeple insanlar bu işlemleri yaptırdıkları zaman kesinlikle hiçbir şey yapmadan direk olarak evleneceklerini düşünmemelidirler. Bu işlemlerin etkili olabilmesi için öncelikle kişilerin olumlu sonuç alacaklarına inanmaları ve aynı zamanda medyumların kendilerine verdikleri bilgilerin dışına kesinlikle çıkmamaları gerekir. Kısa zaman içinde harekete geçecek olan tüm enerjiler insanların evlilik yolunda kendilerini daha rahat ve daha güçlü hissetmelerine yardımcı olacaktır. Özellikle evlilik konusunda isteksiz olan partnerlerini evlilik konusuna daha rahat bir şekilde ikna edecek olan insanlar bu sayede zaman içinde hayal ettikleri evliliklere sahip olma olanağı bulacaklardır. 

Geri Getirmek İçin Yapılan Büyüler

Terk edilme acısı yaşayan kişilerin en kadar ciddi sorunlar yaşadıklarını hem bu durumu yaşamış olan kişiler hem de bu kişilerin çevrelerinde ki insanlar çok iyi bilirler. Terk edilmiş olmanın verdiği acıyı yaşayan ve en kısa zaman içinde yeniden kendilerini terk eden kişiler ile mutlu bir ilişkiye başlamak isteyen kişiler bunu sağlamak için geri getirme büyüsünden de yardım alabilirler. Bu işlemler medyumların en çok talep aldıkları ve en zorlanmadan yaptıkları işlemlerden biridir. Kimi zaman basit bir muska kimi zaman ise özel tılsımlı sözler ile yapılabilen bu işlemlerden sonra insanlar ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar mutlaka etki altına alınacak ve kendilerini özleyen kişilere yeniden geri dönme isteği duymaya başlayacaklardır. 

Bu işlemler kısa zaman içinde ortaya çıkardıkları etkiler ile istenen kişilerin düşüncelerini kontrol altına alır ve o kişilere yeniden geri dönme isteği duymalarını sağlarlar. Çok eski bir geçmişi vardır ve bu sebeple insanların en çok duydukları işlemlerden biridir. Bu işlemler doğru teknikler ile yapıldıkları takdirde etki altına aldıkları kişileri kesinlikle risk altına atmazlar ve aynı zamanda etkileri de genellikle kalıcıdır. Bu sebeple terk edilmiş kişiler için her zaman önemsenen ve aynı zamanda güvenerek önerilen işlemler olmuşlardır. Medyumlar da genellikle basit ve risk içermeyen teknikler ile yaptıkları işlemler ile insanları yeniden eski mutlu günlerine dönmelerini sağlayabilirler. Burada önemli olan işlemleri yaptıran kişilerin doğru medyumları seçerek onların verdikleri bilgilerin dışına çıkmadan hareket etmeleridir.

 • Aşk için yapılan büyüler hakkında, Aşk büyüleri genel olarak karşı cinsi etkilemek amacıyla yapılan bir çalışmadır. Aşk için yapılan büyüler hakkında bir medyum arayamaya karar medyumun gerçekliğini araştırmanız tavsiye edilir.
 • Bağlamak için yapılan büyüler, Karşı cinsi kendine bağlamak isteyenlerin yaptırmak istediği bir çalışmadır.
 • Evlilik için yapılan büyüler, Evlilik ile alakalı sorunlar yaşayan veya evliliğe ikna edilmesi zor kişiyi ikna etmek amacıyla yapılır.
 • Geri getirmek için yapılan büyüler, Herhangi bir sebeple ayrılan terk edilen kişileri yeniden bir araya getirmek için yapılan bir çalışmadır.

8 Yorum

 1. MEDYUM HAKİM HOCANIN - BAŞARILI SONUÇLARI

  Medyum Mehmet Ural isiminde sahte medyum tarafından dolandırılıp yüksek miktarlarda paralar kaybettiğim için bu dolandırıcı hakkında dikkatli olmanız ve hayallerinizi gerçekleştirmek isterken hayal kırıklığına uğramamanız için kardeşiniz olarak bilgilendirmek ve uyarmak istedim sizleri, bir sürü vaat vererek kandırdı beni Allah’tan bulsun inşallah ama her şerde bir hayır var sözü çok doğru bir söz olduğunu o dolandırıcıdan sonra medyum Hakim hocayı keşfedince daha iyi anlamış oldum. Kör kütük aşık olduğum kadın için evlilik büyüsü yaptırmak istedim, ne giden param nede sarsılan güvenim beni istediğim evliliği bulamamam kadar üzmedi. Hakim hocam hayatımdaki en büyük dönüm noktası olduğu gibi kalmayıp aşık olduğum bayanın eşim olması için Hakim hocamın içten yaptığı evlilik büyüsünün yardımı sevdiğim kadın ile ikimizin yollarını birleştirdi, rüya gördüğümü sandığım o günlerden şimdi nişan telaşına hazır olmamdaki mutluluğu Hakim hocama borçluyum. Siz siz olun Hakim hocam gibi gerçek medyumlara ile ön yargılı yaklaşmamanız her zaman sizin için daha fazla sağlıklı ve mutlu günlerin geleceğine kesin işarettir.

  BU YORUM MEDYUM BULMAKTA ZORLUK YAŞAYANLARA GARANTİ SONUÇ ALABİLECEĞİ MEDYUM ARAYIŞINDA OLANLARIN İŞİNİ ÇOK ÇABUK KOLAYLAŞTIRMASINA YARDIM ETMESİ DİLEĞİYLE..!! 0533 052 29 01

 2. Medyum Serhan - Sabun Büyüsü

  Sevdiğim kızla en yakın dostumun ihaneti hayatımın en acımasız en zor darbesi oldu. Psikolojimi ve bedenimi kontrolden çıkması şeytanın vesvesesi ikisini birden öldürmemi isterken diğer yanım acı çekmeleri için fısıldıyordu. Kara büyüler içinde sabun büyüsünü yapıp yapmam arasında çok düşündüm. Bana karşı yapılan ihanetin bedelini Medyum Serhan hocanın hüddam eli ile yavaş yavaş acı çekerek kıvranmalarını izlemek istedim. Ölmemelerini ama ölmekten beter olmalarını Serhan hoca kusursuz bir şekilde acı çekmelerini yaşayıp hissettirdiği geceden belli
  Sanki üstümden ağır bir yükü kaldırdılar.

 3. Medyum Suarez Hoca - GERİ GETİRME & BAĞLAMA BÜYÜSÜ

  Bana göre büyü son çare olarak yapılması gereken bir seçim olması gerek ama kader bizi bazen yapmam dediğimiz şeyleri bize yaptırır. Ben 3 çocuk babası özel sektörde çalışan evine ailesine düştün birisiydim ama hiç ummadığım güvenip inandığım evimin annesi ayrılmak istedi. Öncelerde konuşmaya çok çalıştım ama her türdü adımı attım hiç karşılı bir tepki göremedim hem eşimi çok sevdiğim ve 3 kızımın üzülmemeleri için. Hep eyvallah dedim sustum ama birden bire ortada bir şey yokken ayrılmak istemesi benim kafamda soru işaretleri uyardı ya hayatında başka biri vardı yada benden sıkılmıştı ama 28 senelik bir evlilikte öyle keyfi ayrılık olmaz. İlk defa büyü yaptırdım onuda suarez hocam ile birlikte yaptık. Geri getirme ve bağlama büyülerini suarez hocamın da onayını aldıktan sonra iki çalışma birden başlattım. Bağlama büyüsü etkisini biraz geç gösterse’de iki çalışmada hayatıma çok açık bir şekilde değişim gösterdi. Her şey bir yana suarez hocamla sohbet ettiğimiz zaman hocamıza tek çabamın en çokta çocuklarımın yüzü gülsün mutlu huzur dolu bir aile ortamında okullarına devem etmeleri içindi gayet muhteşem sonuçlandı, benim suarez hoca gibi bir medyum karşıma çıkacağını hiç tahmin edemezdim ilk büyü çalışmamdan sonrada tanımam benim için ne kadar güzel bir şans olduğunu’da rüya gibi sahneler yaşayınca anladım. Herkesin Allah yardımcısı olsun İnşallah sorununuzu suarez hocayla kökten halleder kurtulursunuz , sonra geçer köşeden rahat rahat izlersin.

  İYİ AKŞAMLAR CÜMLETEN.. 0531 088 41 19

 4. AŞK BÜYÜSÜ YAPAN - MEDYUM ATİLLA

  Merhaba Herkese.!
  Ofisteki bayan arkadaşlarında tavsiyesi üzerin medyum Atilla hoca ile tanışmak nasip oldu. Hoşlandığım ama bir türlü cesaretimi toplayamadığım çocuk için aşk büyüsü çalışmasını başlattık, şuana kadar hiç bir arkadaşımdan Atilla hoca hakkında kötü bir yorum almadığı için bende buraya yazıyorum zaten büyü için bir haftası dolacak ve kendimi hoşlandığım çocuğa karşı gayet sakin ve yakın davranmaya başladım, İnşallah sonu’da böyle şaşırtan sonuç olur ve bende hakkım olan duyguyu yaşarım. Ben sadece aşk büyüsü yaptırdım Atilla hoca ile aşk büyüsünde garanti sonuç alacağınızı almanız %90 geri kalanı bizim elimizde inancımızı ve güveninizi asla kaybetmeyin gerisi en yakın kankam nevinin’de dediği gibi sen Atilla hocaya isim soy isim ver o kişi hayatına ışınla. 🙂 Bu kadar basit bence ama yinede ben sadece tavsiyede bulunmak istedim yine seçim sizin isterseniz arayın. 0537 694 3763

 5. MEDYUM ARIYORUM - kesin güvenilir MEDYUM ÖNERMENİZİ RİCA EDERİM.

  Nişanlım yüzük atmak üzere sahiden bu yorumlar gerçekse eğer lütfen biri bana kesin sonuç verecek medyum gösterin. Bir tane medyum buldum ismi Mehmet esat ural sakın bu dolandırıcı düzen baza para kaptırmayın benim önce 3 milyar sonra 1500 milyar paramı kaybettim. Haddinden fazla güven duygumu yitirdim lütfen benim yerime kendinizi düşünün gerçek bir medyum önerin bana.

  • İranlı medyum Selman - İstanbul \ SELAMİ

   Birader acayip yüksek paralar gitmiş çok geçmiş olsun zor bir durumdasın belli oluyor. Ben’de tavsiye edilmesi ile papaz büyüsü ile peşimi bırakmayan birisi için yaptırmak zorunda kaldım 13 gün sonra çok şükür peşimi bıraktığı için sana İranlı medyum Selman hocayla görüşmeni çok isterim. Benim ismim İstanbul Fatih’ten kaportacı selam’i dersen fiyatta indirimde sağlar.

   • Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır.

    Bence’de Selman bey ilimine ve ağırlığına çok hakim medyum olarak bilirim 2 buçuk senedir tanırım kendisine çok saygı ve sevgi duyar ellerinden öperim.

 6. MEDYUM SERHAN- BAĞLAMA BÜYÜSÜ İNCELİKLERİ

  Bağlama büyüsü yaptırmak için medyum Dilara isminde ne olduğu belli olmayan kişi beni oyalamaya başlamasını fark etmem maalesef geç oldu. Bu yorumumu bence ciddiye almalısın her girdiğim medyum sitesinde yazıyorum, 6. sitede yarın aslında böyle bir kişiliğe sahip değilim ama gerçekten herkesi uyarmak baktığın zaman güzel hatta çok kral bir hareket bağlama büyüsünü kimin yardımı ile denemem lazımdı düşünürken serhan hocamın da katkısı olarak bağlama büyüsünü 4 gün kadar kısa sürede sonuç veresi çok şaşırttı hepimizi tabi o zor günlerime gidip geldim bir an . Gülmeyi çok seviyordum mesela bir hayalin peşinde kayboldum, kaderin cilvesi de bana bu oldu çocukluk aşkımla evlendim her şey ilk başlarda çok güzeldi sonra maddi sorunlar yüzünden tartışmalarımız 2 çocuğumuzun hiç bir zaman silinmeyecek bir anı olarak kazınıyordu . Erkeklik gururu baba eve eli boş cebi boş ama içinde nelerin volkandan ziyade daha çok zincirle vurulmuş aslan kükremesi gelir. Ama ne fayda ne aşk nede o aslan yoksullukla baş edebiliyor. serhan hoca hızır gibi yetişti eşimle aramızı bağlama büyüsü atıp 4 gün sonra çok farklı bir sabaha uyandık. Hiç beklemiyordum bu kadarını dolandırıcısı’da var serhan hoca gibi güzel insanlar olduğu sürece hepimiz derdimize çözüm yolu arar Allahın izniyle buluruz. Benim derdime çare bulduğu için tekrardan serhna hocama çok teşekkür ediyorum ve hocamın numarasını da buraya bırakıyorum 0538 774 31 40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir