Yumurta Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Yumurta Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır? Yumurta Büyüsü Kaç Günde Etki Eder

Yumurta Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır
Yumurta Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

En güçlü bağlama büyülerinden biri olan yumurta büyüsü bir gün sizin içinde yapılabilir. Ancak siz muhtemelen bu durumun farkına varamazsınız ve durumu son derece doğal karşılarsınız. Fakat yaşadığınız duygu değişimlerinin bir yumurta büyüsünden kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak için mutlaka deneyimli medyumlardan bakım işlemleri hakkında yardım almalısınız. Çünkü hangi büyü olursa olsun üzerinizde bir büyü etkisi olup olmadığını ancak bu şekilde anlayabilirsiniz. Çok az medyumun bakım çalışması yapabildiğini bilmeli ve yardım alacağınız medyumun daha önce bu işlemleri yapıp yapmadığını kesinlikle araştırmalısınız.

Bakım çalışması sırasında birçok medyum sizinle aynı ortamda olmak ister. Eğer bu mümkün değilse sizin resimlerini veya kendinize ait olan özel eşyalarınız da üzerinizde dolaşan büyü enerjilerini anlayabilmek için yeterli olacaktır. Bu işlemlerden sonra üzerinde gerçekten de bir bir yumurta büyüsü etkisi olduğu anlaşılırsa o zaman hemen harekete geçmeli ve büyü bozma işlemleri ile bu etkilerden kurtulmaya çalışmalısınız.

Yumurta Büyüsü ile Kendine Bağlama

Sevdiğiniz kişi sizi yumurta büyüsü ile kendisine bağlamak istemişse o zaman yapmanız gereken şey en kısa zaman içinde bakım hizmetleri ile bunu kanıtlamak ve emin olmaktır. Daha sonra ise çok güçlü büyü bozma işlemleri ile bu işlemlerin etkilerini yok etmeli ve kendinizi etkilerden tamamen kurtarmalısınız. Medyumların en çok zorlandıkları işlemlerden biri olduğu için kesinlikle büyü bozma işlemlerin de çok dikkatli olmalısınız. Sizin düşüncelerinizi kendi istediğiniz ve bilginiz dışında kontrol altına alan yumurta büyüsü gibi işlemlerin etkilerinden kısa zaman içinde kurtulmanız her zaman için en deneyimli ve en güvenilir medyumlar ile çalışmanıza bağlıdır.

Aksi takdirde istediğiniz sonucu almanız kesinlikle mümkün olmadığı gibi bir anda kendinizi sahte medyumların tuzaklarında da bulabilirsiniz. Bu durum sadece yumurta büyüsünde değil sizleri etki altına alan tüm büyü işlemlerin de geçerlidir. Hem bakım hem de büyü bozma işlemleri hakkında deneyimli kişiler ile çalışmak sizi kısa zaman içinde hedefinize ulaştırmak için yeterli olacaktır. Bu sebeple yumurta büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusuna aldığınız yanıtlara göre hareket etmeyi kesinlikle unutmamalısınız.

9 Yorum

 1. Ahmet / İstanbul

  Merhaba şimdiye kadar 2 medyum ile derdimi çözmeye çalıştım ama ikisi’de boş çıktı. Tamamen umudumu kaybettim çözüm yolu aradığım büyü işine inancım kalmadı, iş arkadaşım Hakim hocayı tavsiye edene kadar. Sevgilimle aramızda oluşan anlamsız soğukluğu Hakim hocamın yaptığı yumurta büyüsü ile ayrılmak üzere olduğum sevgilimi yeniden bana ilk gün’ki gibi aşık olmasına yardımcı oldu Allah razı olsun büyüyü biraz geç sonuç verse’de çok şükür istediğim sonuca ulaştım ilişkiniz çıkmaza girdiği an Hakim hoca ile yumurta büyüsünü şiddetle tavsiye ederim. 0533 052 29 01

 2. Medyum Serhan hoca yumurta büyüsü ile bağlama

  Yumurta büyüsü hakkında çok araştırma yaptım çok etkili bir büyüymüş nişanlımın bana daha çok bağlı olması için yaptırdım. Medyum Serhan hocanın ilminden yardım alarak nişanlım ile mutlu günlere imzamızı attık Serhan hocama sonsuz saygılarımı sunar ellerinden öperim.

 3. Burcu

  Yumurta büyüsünde uzman medyum arıyorum medyum hoca önere bilecek birisi var mı acaba ?

  • Kürşat

   Burcu hanım size şahsen kendimin her konuda yardımına danıştığım uzman medyum Atilla hocayı tavsiye ederim yumurta büyüsü yatırmadım ama şahmeran büyüsü ile sevgilim için büyü yaptırdım istediğim beni istediğim sonuçtan kat kat fazlası ile karşılaştırdı Atilla hoca bence kendisini aramanı tavsiye ederim.

   • Medyum Hakim yumurta büyüsü

    İyi akşamlar kardeşim Hakim hoca yumurta büyüsünü çok iyi yapıyor Hakim hocayı öneriyorum sana

 4. Kadir / Ankara

  İranlı medyum Selman hoca 6 yıllık evliliğimi yumurta büyüsü ile kurtardı maddi sorunlardan dolayı şiddetli tartışmalarımız yüzünden ayrılma noktasına gelmişken çaresiz kaldım akrabalar ayrı sırt döndüler ailem ayrı sırt döndü ne yapacağımı bilemedim bende büyü yaptırmaya karar verdim. İlk defa bu işlere bulaştım şanslı biriyim ki Selman hoca ile tanıştım Allah razı olsun eşimle yaşadığım sorunları anlatınca evliliğimin tehlikede olduğunu anlayıp elinden geleni yaptı. Yumurta büyüsü dedikleri büyü hayatımı baştan aşağı değiştirdi yeni iş teklifleri aldım aileme varlık içinde bir yaşam sürmek için elime bir şans geçti. Selman hocamdan aldığım nasihat ve yardımlar sayesinde tabi çok babacan bir hoca gerçekten Allah bin defa razı olsun.

 5. Uzman medyum Afran Yumurta büyüsünün başarılı sonucu

  Kız arkadaşım beni terk etti haklı olduğu için hiç bir şey diyemedim ama kaybetmek istemiyordum. Hatamın bir daha olmayacağını kaç defa söylesem’de inanmadı bana her yerden engel atınca ulaşamadım haliyle deliye döndüm ailesi ile konuşmak istedim ama onlarda aynı sinirle reddettiler. Bunu hazmedemedim 2 gün boyunca düşündüm ve büyü yaptırmaya karar verdim. Medyum afran hocanın çok başarılı olduğunu çevremde bu işlere meraklı olan arkadaşlardan duymuştum ama hiç başıma geleceğini tahmin etmedim. İnternet sitesinden numarasını alıp aradım biraz dertleştik yumurta büyüsüne kendine has özel tılsımlar yazıp hatamı telefi etmemde yardımcı oldu büyüyü yaptıktan 2 hafta sonra etkilerini gördüm sevgilimi aradım ve son bir şans istedim oda verdi o gün bu gündür başka kızlara kapattım kendimi Afran hocama ne kadar teşekkür etsem az gelir ama yine teşekkürlerimi sunarım profesyonel medyum dedikleri Afran hoca olsa gerek.

 6. Elif

  Merhaba suarez hoca ile bağlama büyüsü yaptırdım 4 gün geçti aradan şuanda çalışma içindeyiz inşallah bende sizin gibi istediğim bir sonu yaşarım nişanlımla aramızda ufakta olsa değişimler var hakkımızda hayırlısı.

  • Serkan / İzmir

   İyi akşamlar suarez hoca ile benim 4. işlem yaptırışım dört çalışmada güzel bitti eminim sizinki’de hayırlı olur içiniz rahat olsun Suarez hoca sizinde derdinize derman olur Allah’ın izniyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir