Ana sayfa / gizli ilimler / Ebced İlmi

Ebced İlmi

Bilime meraklı olan kişiler genellikle ebced ilmi gibi özel konular hakkında elde ettikleri bilgilerden sonra çok şaşırmaktadırlar. Çünkü bu gibi alanlarda yapılan çalışmalar ile elde edilen sonular kesinlikle ünlük hayatta kolay kolay rastlanamayacak işlemlerdir. İnsanların tarihin her döneminde yardım aldıkları bu özel alanda çok büyük bilim adamları yetişmiş ve sürekli olarak insanlara faydalı olmak için ellerinden geleni yapmışlardır.

Günümüzde de ebced ilmini doğru bir şekilde uygulayan ve kendilerinden yardım isteyen kişilere yardımcı olmak isteyen çok sayıda kişi bulunmaktadır. Bu alanda yetişmiş bir kişi olmak için çok uzun süre eğitim almak veya sürekli olarak denemeler yapmak gerekmektedir.

Çünkü ebced hesabı konusunda çalışmalar yapmak çok ama çok zordur. Her harfin bir sayıyı ifade edilmesi, o harflerin oluşturduğu kelime veya cümlelerin sayı değerlerinin bulunması ve daha son bu sayıların ne anlama geldiğinin doğru bir şekilde yorumlanması ciddi bir bilgi birikim gerektirmektedir. İnsanların sürekli olarak farklı amaçlar için kullandıkları bu alan özellikle gelecek hakkında bilgiler almak için yoğun olarak kullanılmıştır.

Kimi zaman insanların isimlerinin ebced hesabını yapan uzmanlar daha sonra ortaya çıkan sayı ile o ismi karşılaştırmakta ve o kişilere gelecekleri hakkında tahmini bilgiler vermektedirler. Bu tekniği doğru bir şekilde kullanabilmek için yorum yeteneği de oldukça gelişmiş olmalıdır. Bu sebeple ebced hesabını yaptıracak kişiler çok titiz bir şekilde seçilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir